PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Tüdrukuteõhtu vanne tuleks anda merel, purjetades

Tüdrukuteõhtu korraldamine merel muutub järjest populaarsemaks. Kunagi ei teadnud sellest mitte keegi. Nüüd olles ise juba aastast 2009 korraldanud tüdrukute õhtuid merel, siis teame, et need on väga populaarsed. Oleme kindlad, et just meie oma purjetamine.com meeskonnaga suudame pakkuda Teile kõige meeldejäävama tüdrukute õhtu elamuse. Siin artiklist räägime kuidas kirjutada tüdrukuteõhtu vanne.

 

Tüdrukuteõhtu vanne – anna see merel purjetades

Tüdrukuteõhtu vanne on lubadus, mis tavaliselt antakse oma sõbrannadele ning natukene on sinna lisatud ka kohustusi ja lubadusi, mis antakse tulevasele abikaasale aga eelkõige siiski sõbrannadele (kes siis ikka kõige tähtsamateks jäävad, kui mitte sõbrannad eks ole😊). Vandeid on igasuguseid aga eelkõige on need lõbusad ja naljakad kuid siiski tuleb võtta neid väga tõsiselt ja kinnitada allkirjaga. Olles ise kaptenina kuulanud sadu selliseid võin öelda, et neid on seinast seina. Kapteni kuulmisulatuses ja merel loetud vanne saab hoopis teise tähenduse. Vanne peaks olema kirjutatud tugevale, soovitavalt ka natukene veekindlale paberile. Paber võiks olla ilus ja ametlik, ääristatud ornamendiga. Ilus tempel asjale peale (nagu notari juure) annab asjale hoopis teise ilme. Miks mitte ka tüdrukuteõhtu vanne hiljem ära raamida ja seinale panna? Jääb hea mälestus tähtsast päevast.

 

Mõned naljakad lõigud mõnest tüdrukute õhtu vandest.

 • „Luban, et tänasest päevast alates, olen alati seksihimuline“
 • „Luban, et alates tänasest andestan oma mehele teiste naiste vaatamise, v.a muud lähenemiskatsed“
 • „Luban, et olen alati oma sõbrannadele olemas, rõhk on sõnal alati!“
 • „Luban, et vähemalt üks kord kuus korraldan oma sõbrannadele pannkoogi hommikuid
 • „Luban, et tänasest ei luusi ma enam oma mehe telefonis, k.a siis, kui ta on pesemas“
 • „Luban, et lõpuks on vaibunud minu meeletu meeste iha“
 • „Luban, et alates meie abiellumise kuupäevast on kodus püksid minu jalas“
 • „Kui sõbrannad külla tulevad, siis nemad on A ja O“

Ja nii edasi…

Mida naljakam seda meeldejäävam kõik see jääb ja kindlasti saab ka pruut ja kõik teised osalised korralikult naerda. Proovige olla loomingulised. Igavaid lubadusi teavad kindlasti kõik meist.

Meie lehel on olemas ka tüdrukuteõhtu vanne, saate selle välja printida ja ongi üks linnuke korraldusele olemas. Leiate selle siit (lehe alaosas)

Tüdrukuteõhtu korraldamine ja tähistamine merel on üks vahva viis meeleoluka tüdrukute õhtu tähistamiseks. Vii oma sõbrad ja lähedased purjekaga/jahiga või kaatriga Tallinna lahte või mõnda muud kohta nautima.

Purjetamine.com on korraldanud sadu tüdrukteõhtuid ja tagasiside on olnud väga positiivne ja meeldiv. Nii abieluranda sõudev naine ise kui külalised on merel veedetud ajaga alati väga rahule jäänud ja sealjuures kustumatuid mälestusi loonud.

Olgu su pidu suur või väike, meie jahipargist leiad väga laia valiku erinevaid jahte, kokku üle 20ne erineva aluse. Leiate alates 10 meetristest, kuni suurte 20ne meetriste jahtideni välja, et oleks võimalik viia merele erineva suurusega seltskondi. Tavaline valik on 10-15 inimest aga merele võime viia ka 100 inimest korraga. Meie jahid asuvad Noblessneri sadamas ja Pirital Kalevi Jahtklubi sadamas.

Purjetamine.com´st võimalik tellida kogu tüdrukuteõhtu pakett:

 • Kaunistused, õhupallid
 • Toit ja jook, catering
 • Fotograaf
 • Limusiin – toob sadamasse ja viib hiljem järgmisesse peopaika.
 • Laulja, kitarrist
 • Jms

Kui teie tüdrukuteõhtu juhtub olema soojemal perioodil (kevade lõpp, suvi, suve lõpp), siis kindlasti kaalu võimalust äge pidu vee peal maha pidada. See on kindlapeale minek ja merel, muusika ja shampuse (Prosecco või veini) saatel loodud mälestused kestavad veel pikki aastaid.

Lubame, et peale pidu laevalt maha astudes oled sina ja su seltskond tehtud valikuga ülimalt rahul. Ja kui vaja, astute jahilt otse limusiini, mis teid järgmisesse peopaika sõidutab, et te ikka sõiduvees püsiksite.