PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Naissaar – kaunis saar Tallinna külje all

Selge ja ilusa ilmaga näeb selle 9 km pikkuse (põhjast-lõunasse) saare kergelt Tallinna lahe rannajoonelt ära. Enamusele meist jääbki Naissaar vaatamiseks. Siiski meelitab see võrratu ja puutumatu loodusega saareke Tallinna lahes igal aastal tuhandeid inimesi end lähemalt kaema.

Miks inimesed Naissaarele tahavad? 

Saare võlu seisneb tema käänulistes ja erisugustes matkaradades, tema üsna ürgse loomuga männimetsas, suurtes kivikülvedes ja rändrahnudes ning sõjajärgsetes militaarobjektides. Lisaks kõigele sellele pakub saar külastajale väga puhast ja pikka mereranda, võimalust kitsarööpmelisel raudeel läbi saare ürgse metsa sõita ning lisaks telgi,- grillimis- ja võrkpalliplatsid. Ideaalne koht oma suvepäevade ja teiste meeleolukate ürituste korraldamiseks oma töökaaslastega, perega ja sõpradega. Pakume Naissaarel ka täisteenus paketti erinevate sündmuste korraldamiseks.

Kaugemal linna melust, lähemal loodusele, soojale rannaliivale ja puhtale mereveele.

Purjetamine.com viib Teid Naisaarele!

Purjetamine.com viib juba 15+ aastat järjest soovijaid jahiga sellele imelisele saarele. Saar asub mandrist 15 km kaugusel ajaliselt teeb see umbes 2 tundi purjetamist, kaatriga sõites jõuab saarele 20 minutiga. Igal aastal viime sadu inimesi saarele puhkama ja oma suvepäevi veetma. Senimaani on nad kõik rohkem, kui rahule jäänud, sest see imelise loodusega saar ja lõõgastav merereis sinna ja tagasi aitab tõesti puhata ja oma aega sisukamalt ja huvitavamalt veeta. Kui sul ja su sõpradel, perel on soov seda ilusat saart Tallinna lahes külastada, siis võta meiega ühendust!

 • Kõikides jahtides WC, köök, muusika, ujumisredel jm
 • Turvalised A-kategooria (õige varustuse korral ookeani kõlbulikud) jahid
 • Jahtides olemas kajutid, et väikese vihma eest vajadusel peitu minna
 • Kõigile päästevestid, sh lastevestid
 • Soovi korral saate ise jahti roolida (vastavalt ilmale ja kapteni loale)

Naissaare hinnakiri

Inimesed1015182036100
Hind*675€850€950€990€1500€2900€**

Hinnakirja saab kerida vasakule ja paremale

*Päevase reisi hind (10:00-18:00). Võimalik korraldada ka pikemaid, erineva inimeste arvuga ja koos ööbimisega reise. Suvepäevad ja seminarid saarel ning firmapeod. Kirjuta meile oma soovidest ja teeme Teile pakkumise

NB! Hinnale lisandub 2€ reisija kohta Naissaare külastustasuna.

**Suure kuni 100 inimese peolaeva rendile lisandub koristustasu 100€.

Lisateenused saarel

Ekskursioon saarel ca 2.5h 21€/inim
Toitlustus gruppidele alates 10 inimesest al. 6€/inim
UTV maastiku auto kahele 60€/h
Jalgratta rent 3h 8€
Majutus al. 15€/inim

Mida teha Naissaarel?

Naissaar (lühend NS) on Tallinnale lähim koht, kus linnamelust täielikult puhata. Oma huvitava loodusega ja ilusa rannaga ei jäta see saar ühtegi puhkajat igavusse ega rahulolematuks. Lisaks saab saarel teha ka piisavalt aktiivset tegevust, on tegevust piisavalt peredele ja viimasel ajal on väga populaarsed ettevõtete suvepäevad Naissaarel. Saarel on võimalik tegeleda väga mitme erineva tegevusega:

 • Teha üks korralik matkapäev ning matkata Naissaare ülimalt kaunis looduses
 • Ujuda puhta rannaliivaga rannas
 • Võrkpalli mängida
 • Ratastega sõita ja neid rentida (selle jaoks on olemas rattalaenutus)
 • Muid tervisesporte viljeleda
 • Naissaarel saab mängida ka discgolfi
 • Rannas rahulikult lõkkeplatsi äärde maha istuda ja grillida
 • Rongiga saare teise otsa sõita
 • Sõjaväe autodega ekskursiooni korraldada
 • Miinitehast külastada
 • Tsaariaegseid sõjaehitisi uudistada
 • Tuletorni ronida
 • ja palju muud…

Ka kalastushuvilised võivad oma varustuse Naissaarele kaasa võtta ja kalaõnne proovida. Lesta ja meriforelli pidi sealkandis kividevahel olema, eriti saare Soome lahe poolses otsas.

Majutus Naissaarel

Naissaarel asub väga erinevaid majutuskohti. Suudame pakkuda koos partneritega majutust kuni 300le inimesele korraga. Küsi pakkumist suvepäevadeks, pereüritusteks, sõpradega koosolemiseks – võimalusi on palju ja Naissaare külastus jääb kindlasti kõigile pikaks ajaks meelde, eriti, kui saarele tulla purjetades.

Majutus Naissaarel algab alates 15€ inimene, oleneb kui suur on inimeste arv. Naissaare majutuse hind sõltub suuresti sellest, palju on korraga inimesi tulemas, palju soovitakse lisateenuseid, kas soovitakse toitlustust ja milline on meelelahutus. Valikus on erinevaid suuremaid ja väiksemaid maju.

Majutus Naissaarel ei ole küll viie tärni kogemus, sest turismi hooaeg ei kesta Naissaarel aasta läbi, vaid sisuliselt ainult suvekuudel. Sellegi poolest on kõikidel majutajatel pakkuda korralikke pesemise võimalusi, puhast voodipesu, väga korralikku toitlustust (eriti maitsvaid toite teeb külalistemaja perenaine Eda) ja palju muud. Saare puutumatus ja väga ilus loodus teevad igasugused lisamugavused sajaga tasa.

Kuna sellise paketi kokku panemine oleneb paljudest erinevatest tingimustest siis küsige pakkumist +372 5257 228 või kirjuta info@purjetamine.com

Ekskursioonid Naissaarel

Naissaarel saab korraldada erinevat tüüpi ekskursioone. Kõige populaarsemad on kastiautodes tehtavad ekskursioonid. Ekskursioonid Naissaarel toimuvad vajadusel ka mitmes keeles, lisaks eesti keelele vajadusel ka vene või soome keeles.

Tavaliselt kestavad ekskursioonid 1.5 – 2.5 tundi ja on osa sisukast päevast. Külastatakse kõiki populaarsemaid ja ajaloohõngulisemaid kohti saarel, räägitakse ajaloost, külastatakse saare merekindlusi ja tuletorni. Saab külastada Naissaare muuseumi. 

Küsi pakkumist koos transpordiga Naissaarele, vajadusel ööbimisega saarel, koos kõikide lisategevustega. Oleme korraldanud üle 300 erineva reisi Naissaarele.

Naissaare sadam

Naissaare sadamat on viimastel aastatel väga palju edasi arendatud: sadamat on süvendatud ja täiendatu lisa-ujuvkaidega. Nii suudab sadam nüüd korraga vastu võtta ligi 20-30 väikealust. Lisaks sellele on paigaldatud vajalikku infrastruktuuri (elekter, vesi) jpm.

naissaar

Naissaare rand

Lisaks sellele on saare niigi ilus rand veelgi rohkem korda tehtud ja sinna on RMK poolt ehitatud kümmekond metsamajakest koos varjualusega, pinkidega ja väga hästi toimiva grilliga, need on kusjuures TASUTA kasutamiseks!

Suvepäevad Naissaarel

Oleme korraldanud aastate jooksul väga paljudele firmadele, organisatsioonidele, riigi ettevõtetele, väikefirmadele erinevas mahus suvepäevi. Kõige suuremad on olnud 150+ inimest korraga. Suudame viia inimesed kohale mitme suurema laevaga või sõidame kohale jahtidega, nii, et saame lausa terve suure eskaadri kokku. Vaata ka videost, kuidas minnakse mitme jahiga Naissaarele.

Klientide tagasiside

purjetamine.com
5.0
Based on 43 reviews
powered by Facebook
Kristel Glaser
Kristel Glaser
11:38 28 Aug 23
Muinastulede öö oli sel aastal meie pere jaoks teistmoodi. Rentisime kaatri, et merre puistata minu armsa ema tuhk.... Reis oli täpselt selline, nagu minu ema soovis, palju naeru, ilusaid mälestusi ja natuke pisaraid.
Saatus viis meid kokku kaatrimeeskonna meestega, kes olid äärmiselt lugupidavad ja empaatilised kogu sündmuse osas. Reisi lõppedes jagasid nad meiega infot, mis läks väga hinge:
Terve päev oli tormihoiatus, aga nad arutasid omavahel, et kuna selline rituaal on tulemas, tormiks ilmselt ei lähe- ja ei läinudki.
Terve reisi jooksul tuli vihma ainult paar minutit tuha puistamise ajal- ema pisarad.
Teel tuha puistamise kohta lendas umbes 5 minutit kaatri ees 3 lindu. Need olid ainsad linnud merel, keda meie reisi ajal nähti.
Meri oli laupäeval rahutu- tugev tuul ja suured lained. See olukord seadis teatavaid piiranguid sûndmust plaanipäraselt läbi viia. Meeskond andis endast kõik, et see siiski soovitud viisil teostuks. Peale tuha puistamist oli meri rahulik- ei mingit tuult ega laineid.
Aitäh, purjetamine.com, et sellel teekonnal meiega olite. Kaatri rentimine oli imeline otsus, meeskond sellel kaatril muutis reisi täiuslikuks.
Oli ilus õhtu, valus, aga niiiii ilus ❤️❤️
read more
Dolm IT
Dolm IT
14:30 25 May 23
Heast meeskonna üritusest saab purjetamine.com abil suurepärane sündmus! Nad on väga abivalmid, neil on külluslik... jahipark ja mitte vähetähtis, nad on ka uskumatult head ilmaennustajad🤩kõik mida lubavad, viivad ellu😎read more
Peeter Nieler
Peeter Nieler
21:04 12 Jun 22
We were sailing with them recently and the vibe was brilliant! Our captain Indrek Kasper was very friendly and... professional, we couldn’t have enjoyed that evening more! Definitely will use Purjetamine.com services again, thank you! 🙏read more
Liis-Mariin Remmelg
Liis-Mariin Remmelg
19:48 25 Jul 21
Üli mõnus ja lahe kogemus. Päikeseloojangusse sõidutas seltskondlik kapten Indrek. Suur aitäh! 🥂🛥
Mari-Ly Hallikmägi
Mari-Ly Hallikmägi
09:04 20 Jul 21
Super mõnus kogemus!

Ilmaga vedas meil ikka väga ja nautisime sajaga. Kindlasti soovitan soojalt, et muuta üks... sünnipäev või muu tähtpäev eriliseks - või lihtsalt nautida ja paariks tunniks aeg maha võtta.

Kapten Indrek oli super tore - juttu jagus korralikult ja tundus, et lausa ajast jäi lõpus väheks.

Kindlasti tuleme veel! ☺️
read more
Janne Kaju
Janne Kaju
16:45 19 Jul 21
Oli võrratu pärastlõuna merel sünnipäeva tähistamisega 🌊⛵️
Lahe seltskond,mõnus ilm ja üli... super kapten Indrek 🤩😉
Suur,suur tänu purjetamine.com elu vingema võidu eest 🙏⛵️🥰😘
read more
Geidi Raat
Geidi Raat
10:16 15 Jul 20
Oi kui tore oli meresõit,
parem veel kui lotovõit!
Rooli keeras El Capitan,
Indrek oli nimeks tal.
Kapten... oli chill ja vinge mees,
laeval tegutses kui kala vees.

Kui ta enam ei viitsi keerata rooli,
sisse võib astuda lavakooli –
üllatussünnipäev näiterolli eeldas,
El Capitan end selles tõestas!

Ta kallas jooki, pakkus sööki,
taltsutas jahti nii et keegi ei öökind.
Kui päikeseloojangul nõudsime show’d,
siis kapten kohe oli sellega nõus!
Surus gaasi põhja, andis köie pihku,
Tarzani kombel vette saime kähku.

Täname Indrekut, sõit oli vägev,
kohtume jälle järgmisel suvel! 🙂
read more
Kerlin Reiljan
Kerlin Reiljan
09:16 11 Aug 19
Täname südamest kaptenit ning meeskonda, et ühe sünnipäevalise päeva meeleolukaks muutsite!!! ❤️🛥
Mari Klukas
Mari Klukas
06:23 15 Aug 18
Käisin neljas kord ja sain järiekordse positiivse elamuse! Äitäh, et merel olemise alati nii meeldivaks teete, et ikka... ja jälle tagasisi tulema kutsub 🙂read more
Heidi Muulmann
Heidi Muulmann
18:44 05 Aug 18
Suurepärane võimalus mõneks tunniks aeg maha võtta � tuleme kindlasti jälle, aitäh!
Tarmo Gede
Tarmo Gede
19:34 23 May 18
Tänud Oliverile, oli suurepärane sõit!
Kristjan Lauge
Kristjan Lauge
06:03 20 May 18
Piret Malk
Piret Malk
04:15 05 Sep 17
Rait Liivrand
Rait Liivrand
17:17 27 Aug 17
Kätlin Marist
Kätlin Marist
13:27 22 Aug 17
Elamus missugune �� Väga tore ja vastutulelik kapten ning ta väike abiline! Soovitan ��
Kristi Aavik
Kristi Aavik
13:00 22 Aug 17
Väga sõbrallikud inimesed, koostöö sujus suurepäraselt ning kapten oli super tore. Soovitan kõigile, väga meeldejääv... elamus! 🙂read more
Reelika Rull
Reelika Rull
20:42 23 Jul 17
Imeline õhtu merel 🙂 Väga tore kapten Oliver 🙂
Margaret Pappa
Margaret Pappa
15:19 17 Jul 17
Ann-Mari Koppel
Ann-Mari Koppel
12:58 17 Jul 17
Laupäeva õhtune tüdrukuteõhtu seltskond sai küll suurepärase elamuse osaliseks. Väga tore ja meeldiv meeskond - julgen... teenust iga kell soovitada 😉
Suured tänud ja kniks Oliverile ja Kasparile (kes meid vapralt välja kannatasid :))!
read more
Ksenja Protsak
Ksenja Protsak
07:35 09 Jul 17
Maris Saaver
Maris Saaver
18:34 21 Jun 17
Super teenindus ja meeskond ning super elamus! Soovitan väga 🙂
Airiin Liiv
Airiin Liiv
21:25 18 Jun 17
Yuri Gavrilov
Yuri Gavrilov
17:48 07 Jan 17
Kerttu Jõgiste
Kerttu Jõgiste
14:43 03 Sep 16
Darja Morozova
Darja Morozova
09:42 03 Sep 16
Suur tänu noortele kaptenitele muinasjutulise öise merereisi eest:). Edu Teile! Soovitan kõikidele, sest see on... unustamatu:)read more
Taivo Tauri
Taivo Tauri
10:25 23 Aug 16
Merilyn Jäetma
Merilyn Jäetma
07:44 23 Aug 16
Korraldasin selle meeskonna abil enda sünnipäeva ja nii mina kui külalised jäime väga rahule. Iga hetk soovitaks... teistele ja läheks uuesti. Kogu eelnev koostöö ja korraldus oli samuti väga professionaalne, kiire ning meeldiv. Suur tänu ja palju edu!read more
Sten Grossfeldt
Sten Grossfeldt
17:51 09 Aug 16
Amazing ride with amazing captain 😉 Super fun 🙂
Natalja Smirnova
Natalja Smirnova
17:30 02 Aug 16
Katrin Ottis-Kruts
Katrin Ottis-Kruts
19:41 15 Jul 16
Suur tänu proffessionaalsetele ja heatujulistele kaptenitele, kes aitasid meie päeva nii päikeseliseks ja ilusaks... muuta!!!read more
Ere Kiinitar
Ere Kiinitar
00:34 06 Jul 16
Kristjan Mann
Kristjan Mann
10:07 01 Oct 15
Karl Krupp
Karl Krupp
14:35 20 Jul 15
Väga sõbralik kapten, kõik ilusti puhas ja korras. Väga hea elamus mida soovitan soojalt kõigile. Hind on ka... taskukohane 😀read more
Reelika An
Reelika An
13:30 14 Jul 15
Purjetades nii sõprade, töökaaslaste kui ka koostööpartneritega juba mitmendat korda on ainult super head emotsioonid-... proff meeskond, ääretult abivalmid ja paindlikud täites iga soovi, mis vähegi võimalik. Kapten Indrek ja Oliver on ääretult huvitavad vestluskaaslesed kellega saab rääkida paljudest erinevatest teemades ja nii möödub aeg veelgi huvitavamalt. Viimane sõit oli meil töökaaslastega koolitus merel - miks mitte :), kui ilm vähegi lubab ei pea ju umbses ruumis olema. Saab ka nii. Ainult positiivsed emotsioonid, soovitan kõigile.read more
Jane Pohla
Jane Pohla
17:27 05 Jul 15
Airi Nagel
Airi Nagel
17:27 05 Jul 15
Eliza Poll
Eliza Poll
15:57 20 Jul 14
Kristi Kool
Kristi Kool
07:16 17 Jul 14
Meie pere ja sõprade jaoks on jahisõit muutunud juba traditsiooniks, juba kolmandat aastat juulikuus minu sünnipäeva... paiku teeme ühe sõidu. Alati saame hea kokkuleppe nii purjetamiseks määratud aja kui seltskonna suuruse asjus, kaptenid on väga toredad ja abivalmis. Ja mulle meeldib, et mind kui klienti väärtustatakse ja oodatakse - juba kevadel saadetakse meile sooduspakkumine, et me kindlasti ka järgmisel suvel ei unustaks merele minna. Tallinna lahel on alati, mida vaadata. Soovitame kõigil selles ise veenduda. Tänuga, Kristiread more
Kirke Tatar
Kirke Tatar
15:10 03 Jul 14
Rene Grauberg
Rene Grauberg
12:31 23 May 14
Erkki Voldek
Erkki Voldek
12:24 23 May 14
More Reviews
js_loader
aripaev
wise
eesti energia
bolt
riigi infosusteemide amet
playtech
jysk
elisa
swedbank
omniva
luminor
eas

Naissaar on avastamist väärt!

Otsid võimalust veeta oma puhkus aktiivselt või tahad veeta lihtsalt rahuliku nädalalõpu linna kärast eemal kaunis looduses – siis Naissaar on täpselt Sinule! Saar asub Tallinna külje all, kahe tunni (kaatriga 30min) meresõidu kaugusel. 

Ligitõmbavad on nii meri kui saare kaunid liivarannad, samuti saare mitmekesine loodus, huvipakkuv kultuuripärand ning militaarobjektid. Naissaar on viimaste aastate jooksul läbinud uuenduskuuri: sadamat on laiendatud ja süvendatud, RMK poolt on ehitatud rohkesti ranna- ja grillmajakesi, saart on koristatud ja lisatud on vabaaja veetmise võimalusi