PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Korralda poissmeeste õhtu merel!

Sobib ideaalselt päeva alustuseks või siis viimaseks akordiks enne linna peale minekut. Värskes õhus ja lainete vahel saate ära saata vanad pruudid ja teha lepinguid. Võimalik ka poissmees näiteks väikese paadiga suurema jahi järgi sõitma panna, teda ruuporiga ergutades. Võimalik minna ka mitme jahiga korraga, kui tulemas on eriti palju sõpru. Tellida saab ka söögi ja joogi ette ära, et oleks Teie tulekuks kõik juba valmis pandud. Asi ekstreemsemaks muuta saab tellida ka kaatri ja tuubisõidu. Sellisel juhul läheksime koos jahi ja kaatriga merele ning saate kõik või siis ainult õhtu peakangelane kiiremat sõitu!
Võime Teie seltskonnaga ka otse limusiiniga sadamasse tuua ja pärast ära viia. Võimalik on tellida meie kaudu fotograaf, kes jäädvustab kogu merel oleku. Kindlaste vaadake ka meie pakkumis sõpradele Facebooki lehelt.

Korralda poissmeestepidu merel

  • Kõikides jahtides WC, köök, muusika, ujumisredel jm
  • Turvalised A-kategooria (õige varustuse korral ookeani kõlbulikud) jahid
  • Jahtides olemas kajutid, et väikese vihma eest vajadusel peitu minna
  • Kõigile päästevestid, sh lastevestid
  • Soovi korral saate ise jahti roolida (vastavalt ilmale ja kapteni loale)

Poissmeeste õhtu merel

Olles näinud ise pealt väga palju erinevad poissmeeste õhtuid siis pean nõustuma, et küll see poissmees saab ikka oma viimasel õhtul kõvasti vatti. Muidu ei pea see olema „viimane“ õhtu enne pulmi. Parem oleks ikka poissmeeste õhtu varasemalt ära teha, mitte päev enne pulmi. Muidu võib juhtuda, et peig pulma ei jõuagi, mis õnneks jääb siiski tegelikkusest kaugele ja on pigem filmi fantaasia. Poissmeeste ja ka tegelikult tüdrukute õhtud lähevad iga aastaga aina „hullemaks“, heas mõttes. Mõeldakse ikka igasugu veidrusi välja.

Kui veel 30-40 aastat tagasi oli rahva seas teada, et poissmeeste õhtu on pigem korralik jooma õhtu, koos maailma vanimat ametit pidava daamide seltsis siis täna on reaalsus see, et peigmees pannakse veel viimast korda proovile. Kas ikka sobib abielu meheks või mitte.

Mõned kentsakad näited elus enesest on näiteks see, et peigmees peab poissmeeste õhtu jooksul mitu korda oma tulevase abikaasale armastus avaldama aga kuna päris abikaasa kaasa ei tule muidugi, siis selle jaoks on kaasas kumminukk…muidugi ikka rahvarohkes kohas tuleb seda teha.

Veel on tehtud lausa mängu röövimisi või siis arreteerimisi. Peigmees viiakse ära otse tööpostilt või kodus, kui veel ise magab ja olukorrast täiesti aru ei saa.

Veel on viidud näiteks kumminukk basseini ja siis peab ju loomulikult selle sealt ära päästma. Tänapäeval leiab palju pööraseid näited internetist…näiteks üks väga populaarne tegevus on benji hüppe tegemine, seda siis 1m kõrguselt. Seo aga peigmehel silmad kinni, sõidutage teda autoga ringi, kõndige kuhugi ja siis „valmistuge“ hüppeks, tegelikkuses maandub peigmees aga vees või kuskil mujale pehmes kohas.

Lähme nüüd päris poissmeeste õhtu korraldamise juurde. Olles lugenud läbi avalõigu, siis kindlasti hakkavad tekkima päris hullumeelsed ideed. Räägime aga natuke poissmeeste õhtu korralduslikust poolest.

Meie esimene vastus “kuidas korraldada poissmeeste õhtu” oleks siis loomulikult, et tule merele! Purjetama loomulikult ja ka teisi tegevusi merel nautima…näiteks jahi pealt vette hüppamisega ja ujumisega, saab tellida kaatri ja poissmees sõidab tuubiga taga, proovida purjevalliga „swingimist“ (vaata videosi). Pidu merel jääb igatahes poissmehele meelde, eriti kui see on tema viimane vaba õhtu. Jahid/purjekad on meil kõik suured ja varustatud kõigi mugavustega. Olemas on WC, kajutid, diivanid, muusika, köök jne. Nagu väikesed korterid merel.

Meestele meeldib kõike asju viimasele minutile jätta aga siis on ka poissmeeste õhtu tulemus vastav. Aga kui tegemist on Sinu hea sõbraga, siis plaaneri kindlasti poissmeeste pidu aegsasti ette. Eriti kui on plaanis korraldada midagi eriti meeldejäävat. Kindlasti las olla korraldajaks keegi, kes teab varsti abielluvat poissmees kõige paremini, teised võiksid olla soovitajad ja nõuandjad. Korraldaja võiks kindlasti arvestada ka sõpradega, kes tulevad peigmeest “ära saatma” aga põhirõhk on ikkagi õhtu staaril. Poissmeeste õhtu peamine eesmärk on poissmehele tekitada tore, lõbus ja aktiivne päev/õhtu. Tavaline “linna peale” minek võib jääda mõneks teiseks korraks. Kindlasti peab läbi mõtlema, mis on selle õhtu eesmärk. Olen täiesti kindel, et keegi ei soovi, et nüüd pulmad ära jääks liiga hullumeelse peo pärast. Kindlasti peab vaatama, et peigmees pruudiga liiga „hoogsa“ peo pärast tülli ei pööra.

Esimese asjana võib meelde tulla mõni film, eriti populaarne on „Pohmaka“ filmiseeria. Filmitegevus las jääda filmi. Ilmselgelt on seal asjad natukene ülepingutatud ja kohati lausa eluohtlikud. Välja võiks jätta ka liiga „seksikaks“ minevad naljad, kus peigmeest pannaks proovile võibolla juba natukene purjus olekus ja söödetakse aga erinevaid ahvatlusi ette vastassoo poolelt. Head sõbrad, hoidke peigmehel ikka silm peal ja ärge laske tegevustel üle piiri minna.

Poissmeeste õhtu võiksid koos veeta vaid parimad sõbrad. Kindlasti oleks hea, kui kõik omavahel ikka tuttavad on ning veenduda, et kellelgi mingeid tülisid oma vahel ei oleks. Soovitatav on ka mitte kutsuda üksteist (ehk siis pruuti ja pruudi sõbrannasid) peole. Sellised peod las jääda teiseks korraks. Hea oleks üritada ikka pidu nii planeerida, et omavahel kokku ei saadaks.

Oleme aastate jooksul korraldanud sadu tüdrukute õhtuid. Ei tea küll miks, kas mehed siis kardavad merele tulla? Või äkki ei leita meid üles? Nüüd siis leidsite! Sellised peod lähevad suveperioodil eriti moodi. Vist on ka see aeg abiellumiseks see kõige parem aeg! Ilmad soojad, saab tegevusi rohkem väliseid ja aktiivseid planeerida.

Aga pakume siis veel ideid:

Minge metsa, sõna otses mõttes! Minge matkama, tehke mitmepäevane matk. Usume, et jääb meelde kindlasti! Parem igatahes, kui lihtsalt srippi vaatama minna ja selle kõrvale rohkelt alkoholi juua. Matka jaoks saame Teie seltskonna näiteks Naissaarele viia. Seal on võimalus maastiku autodega sõita, sõjaväe autos saart uurida, jalgrattad laenutada, võrkpalli mängida jne. Saab tellida sauna ja saarele majutuse! Vot oleks see alles matk!

Peale metsas kolamise on üks aktiivseid meelelahutusi veel paintballi mängida. Saab hea adrenaliini laksu kätte! Seda saab ka meie käest tellida, näiteks teha Paintballi lahing hoopis kuskil saare peal.

Eraldi ideena, mis pigem lahterdab ennast soovituste alla, siis pidage piiri alkoholiga. Eriti peo alguses. Kindlasti tekib suur kiusatus avada õlled juba kohe, kui pidu pihta hakkab. Sellise ürituse puhul algab päev aga sageli varakult ja päeva/õhtu/öö viimased akordid, ei taha üldse enam meelde jääda. Selle jaoks võiks olla „alkoholi kallaja“, kes kontrollib, et piirides püsiks. Parim viis selleks on hoida alkoholi eraldi iga sündmuse jaoks, mis päeva jooksul toimuvad.

Nautige head toitu. Kui teate, et poissmees ei talu läbutsemist, siis tasuks variandina kaaluda näiteks mõnusat gurmee õhtut. Minge nooblimasse restorani ja proovige erinevaid toite. Meie ise pakume näiteks koostöös retoran Sardiinid sellist paketti: link. Purjetamine ja hea toit koos!

Eelmine soovituse alla võiks kaaluda ka mõtet minna nautima sigareid, sigaribaari.

Ühesõnaga tehke midagi sellist, mida pole varem teinud. Meie ise usume, et meri on alati see, mis jääb meelde!

Hinnakiri väiksemad grupid

Inimeste arv10121518*
2 tundi275€320€390€490€
3 tundi340€410€495€650€
*katamaraan

Hinnakiri suuremad grupid

Inimeste arv2036100
2 tundi600€850€2500€*
3 tundi850€980€3200€*
*suure peolaeva rendile lisandub koristustasu 100€

Klientide tagasiside

purjetamine.com
5.0
Põhineb 43 hinnangul
powered by Facebook
Kristel Glaser
Kristel Glaser
2023-08-28T11:38:27+0000
Muinastulede öö oli sel aastal meie pere jaoks teistmoodi. Rentisime kaatri, et merre puistata minu armsa ema tuhk.... Reis oli täpselt selline, nagu minu ema soovis, palju naeru, ilusaid mälestusi ja natuke pisaraid.Saatus viis meid kokku kaatrimeeskonna meestega, kes olid äärmiselt lugupidavad ja empaatilised kogu sündmuse osas. Reisi lõppedes jagasid nad meiega infot, mis läks väga hinge:Terve päev oli tormihoiatus, aga nad arutasid omavahel, et kuna selline rituaal on tulemas, tormiks ilmselt ei lähe- ja ei läinudki.Terve reisi jooksul tuli vihma ainult paar minutit tuha puistamise ajal- ema pisarad.Teel tuha puistamise kohta lendas umbes 5 minutit kaatri ees 3 lindu. Need olid ainsad linnud merel, keda meie reisi ajal nähti.Meri oli laupäeval rahutu- tugev tuul ja suured lained. See olukord seadis teatavaid piiranguid sûndmust plaanipäraselt läbi viia. Meeskond andis endast kõik, et see siiski soovitud viisil teostuks. Peale tuha puistamist oli meri rahulik- ei mingit tuult ega laineid.Aitäh, purjetamine.com, et sellel teekonnal meiega olite. Kaatri rentimine oli imeline otsus, meeskond sellel kaatril muutis reisi täiuslikuks.Oli ilus õhtu, valus, aga niiiii ilus ❤️❤️Loe edasi
Dolm IT
Dolm IT
2023-05-25T14:30:51+0000
Heast meeskonna üritusest saab purjetamine.com abil suurepärane sündmus! Nad on väga abivalmid, neil on külluslik... jahipark ja mitte vähetähtis, nad on ka uskumatult head ilmaennustajad🤩kõik mida lubavad, viivad ellu😎Loe edasi
Peeter Nieler
Peeter Nieler
2022-06-12T21:04:59+0000
We were sailing with them recently and the vibe was brilliant! Our captain Indrek Kasper was very friendly and... professional, we couldn’t have enjoyed that evening more! Definitely will use Purjetamine.com services again, thank you! 🙏Loe edasi
Liis-Mariin Remmelg
Liis-Mariin Remmelg
2021-07-25T19:48:58+0000
Üli mõnus ja lahe kogemus. Päikeseloojangusse sõidutas seltskondlik kapten Indrek. Suur aitäh! 🥂🛥
Mari-Ly Hallikmägi
Mari-Ly Hallikmägi
2021-07-20T09:04:11+0000
Super mõnus kogemus!Ilmaga vedas meil ikka väga ja nautisime sajaga. Kindlasti soovitan soojalt, et muuta üks... sünnipäev või muu tähtpäev eriliseks - või lihtsalt nautida ja paariks tunniks aeg maha võtta.Kapten Indrek oli super tore - juttu jagus korralikult ja tundus, et lausa ajast jäi lõpus väheks.Kindlasti tuleme veel! ☺️Loe edasi
Janne Kaju
Janne Kaju
2021-07-19T16:45:39+0000
Oli võrratu pärastlõuna merel sünnipäeva tähistamisega 🌊⛵️Lahe seltskond,mõnus ilm ja üli super kapten Indrek... 🤩😉Suur,suur tänu purjetamine.com elu vingema võidu eest 🙏⛵️🥰😘Loe edasi
Afiqah Kevouz Yahya
Afiqah Kevouz Yahya
2021-06-28T09:46:11+0000
Thanks to Purjetamine, I managed to organize a great team event! The captain was very helpful and chill, my team... enjoyed the sail ride to Naissaar and also back to Tallinn. Great and responsive team.Loe edasi
Geidi Raat
Geidi Raat
2020-07-15T10:16:37+0000
Oi kui tore oli meresõit,parem veel kui lotovõit!Rooli keeras El Capitan,Indrek oli nimeks tal.Kapten oli chill ja... vinge mees,laeval tegutses kui kala vees.Kui ta enam ei viitsi keerata rooli,sisse võib astuda lavakooli –üllatussünnipäev näiterolli eeldas,El Capitan end selles tõestas!Ta kallas jooki, pakkus sööki,taltsutas jahti nii et keegi ei öökind.Kui päikeseloojangul nõudsime show’d,siis kapten kohe oli sellega nõus!Surus gaasi põhja, andis köie pihku,Tarzani kombel vette saime kähku.Täname Indrekut, sõit oli vägev,kohtume jälle järgmisel suvel! 🙂Loe edasi
Kerlin Reiljan
Kerlin Reiljan
2019-08-11T09:16:47+0000
Täname südamest kaptenit ning meeskonda, et ühe sünnipäevalise päeva meeleolukaks muutsite!!! ❤️🛥
Mari Klukas
Mari Klukas
2018-08-15T06:23:28+0000
Käisin neljas kord ja sain järiekordse positiivse elamuse! Äitäh, et merel olemise alati nii meeldivaks teete, et ikka... ja jälle tagasisi tulema kutsub 🙂Loe edasi
Heidi Muulmann
Heidi Muulmann
2018-08-05T18:44:39+0000
Suurepärane võimalus mõneks tunniks aeg maha võtta � tuleme kindlasti jälle, aitäh!
Tarmo Gede
Tarmo Gede
2018-05-23T19:34:44+0000
Tänud Oliverile, oli suurepärane sõit!
Kristjan Lauge
Kristjan Lauge
2018-05-20T06:03:25+0000
Piret Malk
Piret Malk
2017-09-05T04:15:17+0000
Rait Liivrand
Rait Liivrand
2017-08-27T17:17:51+0000
Kätlin Marist
Kätlin Marist
2017-08-22T13:27:58+0000
Elamus missugune �� Väga tore ja vastutulelik kapten ning ta väike abiline! Soovitan ��
Kristi Aavik
Kristi Aavik
2017-08-22T13:00:16+0000
Väga sõbrallikud inimesed, koostöö sujus suurepäraselt ning kapten oli super tore. Soovitan kõigile, väga meeldejääv... elamus! 🙂Loe edasi
Reelika Rull
Reelika Rull
2017-07-23T20:42:07+0000
Imeline õhtu merel 🙂 Väga tore kapten Oliver 🙂
Margaret Pappa
Margaret Pappa
2017-07-17T15:19:34+0000
Ann-Mari Koppel
Ann-Mari Koppel
2017-07-17T12:58:44+0000
Laupäeva õhtune tüdrukuteõhtu seltskond sai küll suurepärase elamuse osaliseks. Väga tore ja meeldiv meeskond - julgen... teenust iga kell soovitada ;)Suured tänud ja kniks Oliverile ja Kasparile (kes meid vapralt välja kannatasid :))!Loe edasi
Ksenja Protsak
Ksenja Protsak
2017-07-09T07:35:03+0000
Maris Saaver
Maris Saaver
2017-06-21T18:34:29+0000
Super teenindus ja meeskond ning super elamus! Soovitan väga 🙂
Airiin Liiv
Airiin Liiv
2017-06-18T21:25:14+0000
Yuri Gavrilov
Yuri Gavrilov
2017-01-07T17:48:01+0000
Kerttu Jõgiste
Kerttu Jõgiste
2016-09-03T14:43:15+0000
Darja Morozova
Darja Morozova
2016-09-03T09:42:15+0000
Suur tänu noortele kaptenitele muinasjutulise öise merereisi eest:). Edu Teile! Soovitan kõikidele, sest see on... unustamatu:)Loe edasi
Taivo Tauri
Taivo Tauri
2016-08-23T10:25:31+0000
Merilyn Jäetma
Merilyn Jäetma
2016-08-23T07:44:23+0000
Korraldasin selle meeskonna abil enda sünnipäeva ja nii mina kui külalised jäime väga rahule. Iga hetk soovitaks... teistele ja läheks uuesti. Kogu eelnev koostöö ja korraldus oli samuti väga professionaalne, kiire ning meeldiv. Suur tänu ja palju edu!Loe edasi
Sten Grossfeldt
Sten Grossfeldt
2016-08-09T17:51:28+0000
Amazing ride with amazing captain 😉 Super fun 🙂
Natalja Smirnova
Natalja Smirnova
2016-08-02T17:30:20+0000
Katrin Ottis-Kruts
Katrin Ottis-Kruts
2016-07-15T19:41:12+0000
Suur tänu proffessionaalsetele ja heatujulistele kaptenitele, kes aitasid meie päeva nii päikeseliseks ja ilusaks... muuta!!!Loe edasi
Ere Kiinitar
Ere Kiinitar
2016-07-06T00:34:16+0000
Maris Suurmäe
Maris Suurmäe
2016-06-05T11:09:33+0000
Minu jaoks on meri kui kodu.Selline kena ütlemine ;"Merel tunned end kui ema süles" peab paika.Nii ongi.Meri pakub... sulle turvatunnet,rahu ja tohutut silmailu.Täname teid oma tüdrukutega väga erilise ja meeldejääva õhtu eest.Loe edasi
Kristjan Mann
Kristjan Mann
2015-10-01T10:07:35+0000
Karl Krupp
Karl Krupp
2015-07-20T14:35:47+0000
Väga sõbralik kapten, kõik ilusti puhas ja korras. Väga hea elamus mida soovitan soojalt kõigile. Hind on ka... taskukohane 😀Loe edasi
Reelika An
Reelika An
2015-07-14T13:30:30+0000
Purjetades nii sõprade, töökaaslaste kui ka koostööpartneritega juba mitmendat korda on ainult super head emotsioonid-... proff meeskond, ääretult abivalmid ja paindlikud täites iga soovi, mis vähegi võimalik. Kapten Indrek ja Oliver on ääretult huvitavad vestluskaaslesed kellega saab rääkida paljudest erinevatest teemades ja nii möödub aeg veelgi huvitavamalt. Viimane sõit oli meil töökaaslastega koolitus merel - miks mitte :), kui ilm vähegi lubab ei pea ju umbses ruumis olema. Saab ka nii. Ainult positiivsed emotsioonid, soovitan kõigile.Loe edasi
Jane Pohla
Jane Pohla
2015-07-05T17:27:18+0000
Airi Nagel
Airi Nagel
2015-07-05T17:27:12+0000
Eliza Poll
Eliza Poll
2014-07-20T15:57:15+0000
Kristi Kool
Kristi Kool
2014-07-17T07:16:51+0000
Meie pere ja sõprade jaoks on jahisõit muutunud juba traditsiooniks, juba kolmandat aastat juulikuus minu sünnipäeva... paiku teeme ühe sõidu. Alati saame hea kokkuleppe nii purjetamiseks määratud aja kui seltskonna suuruse asjus, kaptenid on väga toredad ja abivalmis. Ja mulle meeldib, et mind kui klienti väärtustatakse ja oodatakse - juba kevadel saadetakse meile sooduspakkumine, et me kindlasti ka järgmisel suvel ei unustaks merele minna. Tallinna lahel on alati, mida vaadata. Soovitame kõigil selles ise veenduda. Tänuga, KristiLoe edasi
Kirke Tatar
Kirke Tatar
2014-07-03T15:10:23+0000
Rene Grauberg
Rene Grauberg
2014-05-23T12:31:49+0000
Erkki Voldek
Erkki Voldek
2014-05-23T12:24:28+0000
Järgmised hinnangud
aripaev
wise
eesti energia
bolt
riigi infosusteemide amet
playtech
jysk
elisa
swedbank
omniva
luminor
eas