PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Tüdrukute õhtu, selle korraldamine ning 7 ideed

tüdrukute õhtu

Alustan kohe sellest, et meie ametlik soovitus on minna jahiga merele tüdrukute õhtu raames kuna meri teeb tõeliselt vabaks enne abieluranda sõudmist. Aga oota, see artikkel pidi olema “Mida kujutab endast tüdrukute õhtu, tüdrukute õhtu korraldamine ja 7 tüdrukute õhtu ideed. Sellepärast ma üritan päästa ennast ja jagan seda kõike teiega. Peale selle artikli lugemist on tüdrukute õhtu korraldamine Sul käkitegu ja selle tõestuseks võid isegi meilt diplomi küsida.


Mis üritus see siis täpselt on?

Tüdrukute õhtu on enamasti üritus, kus tähistatakse pruudi viimaseid hetki vaba naisena enne abiellumist. Tüdrukute õhtul on erinevaid nimetusi. Euroopas kutsutakse seda nimetusega Hen’s Night , Kanadas kutsutakse seda nimetusega Stagette, samamoodi ka Austraalias. Varasematel aegadel on tüdrukute õhtud olnud palju lihtsamad ja olid korraldatud pruutneitsi poolt, aga mida aeg edasi, seda rohkem on tüdrukute õhtud täiustunud. Tänapäeval on üha tavapärasem nähtus, kus korraldajateks ei ole ainult pruutneitsi vaid mitmed inimesed, tavaliselt siis üritusel osalejad. Tavapäraselt on see rohkem grupiotsus korraldada pruudile tüdrukuteõhtu, kus kõik osalised mõtlevad välja ideid tüdrukute õhtuks ja kõik sõbrannad annavad oma osa, et kõik tüdrukute õhtu tegevused saaksid tehtud. Tüdrukute õhtu mängud on ka väga suur osa sellest ja tavaliselt on igal osalejal mingisugune lihtne ja kiire mäng välja mõeldud.


Ajalugu ja traditsioonid

Sajandeid tagasi oli Euroopas traditsiooniline tähistamine peigmehe auks, kus peeti õhtusööki  tema auks eelnevalt enne abiellumist.  Pikalt oli palju traditsioone pulmadega seotud, aga polnud ühtegi traditsiooni, mis tiirles pruudi ja tema sõprade ümber. Aja möödudes tekkis ka pruudi auks formaalne üritus, kus kanti traditsioonilist riietust ja korraldati ühtusöök. Üritust korraldasid pruudi lähimad sõbrad ja perekond.

Tüdrukute õhtu nagu me teame tänapäeval tekkis alles 60-ndatel, kuigi algul olid need rohkem formaalsed ning oli tavaliselt õhtusöök pruudi auks. Alles 70-ndatel, kus tuli sooline võrdõiguslikkus, hakkasid tüdrukute õhtud sarnanema tänapäevaste üritustega. Tänapäeval on väga palju erinevaid võimalusi tüdrukute õhtu korraldamiseks. Väljasõidud nädalavahetuseks, ühine tüdrukute õhtu koos poissmeesteõhtuga, uhked üritused, kust ei puudu meesstripparid ja veidi nilbed tordid ja peotarvikud. Tüdrukute õhtut kutsutakse veel nimetusega “Viimane õhtu väljas”, kus pruut ja tema sõbrad saavad lasta üheks õhtuks veel ennast vabaks enne abiellumist ning inspiratsioon selleks on võetud poissmeesteõhtult. Nüüdsel ajal, kaugel tüdrukute õhtu algusaegadest, on väga tavaline näha üritusi, kus kantakse erksaid värve ja korraldatakse tüdrukute õhtu mängud, kus antakse tüdrukuteõhtu ülesanded pruudile, mis peavad olema täidetud kuigi need peavad olema enne pruudiga läbi räägitud, et kas pruut on nõus neid ülesandeid täitma.


Tüdrukute õhtu korraldamine

Peaaegu igaüks võib korraldada tüdrukute õhtut. Enamasti teeb seda peapruutneitsi või keegi ülejäänud pruutneitsitest, kes on lähedased pruudiga aga tüdrukute õhtu korraldamine võib jääda ka teiste osalejate õlule, kes on nõus seda tegema.

Külaliste nimekiri ei tohiks olla kindlasti liiga pikk kuna viisakas on kutsuda ka kõik osalejad pulma. Külaliste seas peaks kindlasti olema kõik pruutneitsid, kes on enamasti sinu parimad sõbrannad. Kindlasti pole hea üritust liiga suureks ajada. Hea on kutsuda 10-20 inimest.

Tervet üritust võib korraldada üks inimene või kõik võivad abiks olla. Kui üritus maksab, siis võib korraldaja küsida teiste osalejate käest veidi raha, et üks inimene ei peaks maksma ürituse eest. See ei pea suur summa olema, aga põhiline on, et pruut ei peaks maksma selle eest. Ürituse maksumusega ei ole vaja üle piiri minna. Hea on hoida maksumust piiris, kus iga osaleja peab maksma mingi osa. Võtame näiteks purjetamise. Meil on tüdrukuteõhtu pakett, mis maksab 395€ eurot ja sisaldab endas limusiinisõitu sadamasse, seejärel 2 tundi purjetamist Tallinna lahel ning peale seda tuleb Teile limusiin järgi ja viib Teid soovitud kohta. Kui maksumus jagada sõbrannade vahel ära, siis ei olegi hind nii kallis.

Siin on siis 7 tüdrukute õhtu ideed, mis on kõik omamoodi huvitavad ja väga lahedad viisid, kuidas korraldada enda tüdrukute õhtu:

rendi sõbrannadega jaht tüdrukute õhtuks

1. RENDI SÕBRANNADEGA JAHT

Miski ei ole vabastavam, kui veeta oma tüdrukute õhtu merel, kus keegi sind kätte ei saa ning saad rahus oma sõbrannadega ilma nautida ja šampust juua ning rääkida salajutte ilma kedagi pealt kuulamast. Ja kui enda autodega ei taha tulla, siis on ka meil pakkuda ekslusiivsemat limusiiniga merele paketti, kus Teie seltskond tuuakse sadamasse limusiiniga ning peale meresõitu viib Teid soovitud sihtkohta tagasi.

fotosessioon sobrannadega merel

2. FOTOSESSIOON SÕBRANNADEGA

Palka fotograaf, et saaksite endast ja sõbrannadest teha lahedad eluks ajaks meeldejäävad pildid. Enne kui palkate fotograafi, valige mingi stiil kõigile ning seejärel riietuge ennast selle stiili järgi. Siis otsige ilus koht, kus pildistada. Soovitada võin kindlasti fotosessioon merel paketti, kus saate ennast sillerdava mere ja kilukarbi vaates lasta pildistada ning samal ajal muidugi nautida ilma ja juua šampust. Meie fotograafideks on kõik merekogemusega fotograafid. Kaasas on vajalik tehnika merel pildistamiseks.

ulakas tüdrukute õhtu

3. ULAKAS TÜDRUKUTE ÕHTU

Ühed kõige populaarsemad tüdrukuteõhtu ideed on tavaliselt veidi punastama ajavad ja väga naljakad ulakad teemapeod, kus ei puudu tihti ka fallose-kujulised kõrred ja tordid. Sellised teemapeod ajavad pruudi kindlasti punastama ja pruutneitsid laginal naerma. Kindlasti ei pea olema peol fallosekujulised peaotarvikud, et pidu ulakaks teha, aga see kindlasti lisab seda. Kindlasti kõige lihtsam pidu ulakaks muuta on meesstrippari tellimine pruudile, mis paneb kindlasti pruudi punastama ja külalised laginal naerma.

Helendav tudrukute ohtu 1

4. HELENDAV TÜDRUKUTE ÕHTU

Valgusta õhtu üles lõbusa helendava tüdrukute õhtuga. Kasuta pliiatseid, mida näeb ainult UV-lampidega ja kasuta neoonmarkereid, et teha pruutneitsitele omapäraseid tätoveeringuid ning aksessuaarideks kasutage neoon käepaelu ja kandke neoonpäikseprille! Ja siis minge õhtuses pimeduses linna peale ning soovitatavalt klubisse, kus kõigi kunstiteosed nähtavale tulevad ja lootke, et teile ei joonistatud midagi jubedat.

Aardejaht

5. TÜDRUKUTE ÕHTU MÄNGUD: AARDEJAHT

Korralda klassikaline aardejaht koos pööraste katsumustega. Jagage enda peoseltskond rühmadeks, tehke pilti igast ülesandest, mida suudate lahendada, siis õhtu lõpus jagage neid pilte üksteisega õhtu lõpus. Auhinnake kiireimat rühma, rühma, kes täitis kõige rohkem ülesandeid ning auhind kõige lahedamale pildile.

Brunch

6. TÜDRUKUTE ÕHTU BRUNCH EHK HILINE HOMMIKUEINE

Kes ütleb, et tüdrukute õhtu peab toimuma õhtul? Pane kuupäev paika ja saa sõbrannadega kokku oma lemmiksöögikohas, et nautida head toitu, lõpmatult mimosasid ja lõbusaid jutte. Et kõik hästi sujuks, siis on parem ette helistada ja broneerida suurem laud, et see vaba oleks üldse. Aga kindlasti selle jaoks ei pea ka välja minema, sest alati võid seda korraldada enda juures. Valmista vahvleid, peekonit, puuviljasalatit ja pane valmis omletti valmistamiskoht, kus kõik saavad enda maitsete järgi omletti tellida.

Tudrukute ohtu 1

7. RETRO-TEEMALINE ÜRITUS

Tehke pruudile nostalgiat retro teemaga! Mõelge sellele ajale, mis oli populaarne, siis kui pruut käis põhi-ja keskkoolis ning üritage teha pidu selliseks. Peol peaks olema pruudi lemmiktoidud sellest ajastust, piinlikud pildid pruudi noorusaegadest, pruudi lemmikmuusika sellest ajastust ning vaatage kõige populaarsemaid filme sellest ajastust. Põhiline on ,et ta tunneks nagu ta oleks tagasi enda kooliaegadel.

Tüdrukute õhtu vanne

Küsimus ” Mida teha tüdrukuteõhtul ” ei peaks teile enam raskusi tekitama ning nüüd ei jää muud üle kui plaan paika panna ja korraldama hakata. Lisaks on teile täiesti TASUTA tüdrukuteõhtu vanne. Lihtsalt salvestage pilt ja printige välja!

Tüdrukuteõhtu korraldamine ja tähistamine merel on üks vahva viis meeleoluka tüdrukute õhtu tähistamiseks. Vii oma sõbrad ja lähedased purjekaga/jahiga või kaatriga Tallinna lahte või mõnda muud kohta nautima.

Purjetamine.com on korraldanud sadu tüdrukteõhtuid ja tagasiside on olnud väga positiivne ja meeldiv. Nii abieluranda sõudev naine ise kui külalised on merel veedetud ajaga alati väga rahule jäänud ja sealjuures kustumatuid mälestusi loonud.

Olgu su pidu suur või väike, meie jahipargist leiad väga laia valiku erinevaid jahte, kokku üle 20ne erineva aluse. Leiate alates 10 meetristest, kuni suurte 20ne meetriste jahtideni välja, et oleks võimalik viia merele erineva suurusega seltskondi. Tavaline valik on 10-15 inimest aga merele võime viia ka 100 inimest korraga. Meie jahid asuvad Noblessneri sadamas ja Pirital Kalevi Jahtklubi sadamas.

Purjetamine.com´st võimalik tellida kogu tüdrukuteõhtu pakett:

 • Kaunistused, õhupallid
 • Toit ja jook, catering
 • Fotograaf
 • Limusiin – toob sadamasse ja viib hiljem järgmisesse peopaika.
 • Laulja, kitarrist
 • Jms

Kui teie tüdrukuteõhtu juhtub olema soojemal perioodil (kevade lõpp, suvi, suve lõpp), siis kindlasti kaalu võimalust äge pidu vee peal maha pidada. See on kindlapeale minek ja merel, muusika ja shampuse (Prosecco või veini) saatel loodud mälestused kestavad veel pikki aastaid.

Lubame, et peale pidu laevalt maha astudes oled sina ja su seltskond tehtud valikuga ülimalt rahul. Ja kui vaja, astute jahilt otse limusiini, mis teid järgmisesse peopaika sõidutab, et te ikka sõiduvees püsiksite.

Tüdrukuteõhtu planeerimine: väga põhjalik juhend

Tüdrukute õhtu on eriline sündmus, mis tähistab tulevase pruudi viimast/viimaseid vallalise olemise päeva/päevi enne tulevase mehega leibade ühte kappi panemist. See on aeg, mil sõbrannad tulevad kokku, lasevad end vabaks ja loovad unustamatuid mälestusi.

Täiusliku tüdrukutepeo planeerimine võib aga olla üle jõu käiv. Ärge kartke, sest see põhjalik juhend juhendab teid samm-sammult läbi korraldamiseprotsessi, sealjuures tagame selle, et loote tulevasele pruudile ja tema sõpradele erakordse kogemuse ja mälestused.

Esimene samm tüdrukutepeo planeerimisel on kuupäeva valimine. Pidage tulevase pruudiga nõu, et leida aeg, mis sobib talle ja tema lähedastele sõpradele. Ideaalis võiks pidu toimuda paar nädalat enne pulmi, andes pruudile piisavalt aega taastuda ja keskenduda viimastele pulmaettevalmistustele.

Järgmisena koostage tulevase pruudiga külaliste nimekiri. Oluline on tagada, et kõik kutsutud oleksid  kõik kõige lähedased sõbrannad/pereliikmed, kes tagavad selle, et sellest tähtsast õhtust tulevad kaasa ainult positiivsed mälestused. Pidage meeles, et eesmärk on luua tulevasele pruudile ja tema külalistele mugav ja lõbus keskkond.

Temaatiline tüdrukuteõhtu võib olla lõbus viis sündmusele isikupära lisamiseks. Arutage võimalikke teemasid tulevase pruudiga, arvestades tema huve ja isiksust. Mõned populaarsed teemad järgnevalt:

 • Rannapuhkus
 • Aastate stiil
 • Veini degusteerimine
 • Maskeraadiball
 • Spa päev
 • Kasiinoõhtu
 • Pidžaamapidu
 • Meretemaatika

Kui olete teema valinud, määrake riietuskood, mis sobib valitud temaatikaga. See aitab peole tooni anda ja luua ühtse ja ühetaolise õhkkonna ja keskonna.

Meeldejääva tüdrukuteõhtu planeerimine ei pea teie rahalist seisu sassi ajama. Enne üksikasjadesse sukeldumist on ülioluline koostada eelarve. Arutage tulevase pruudi ja teiste külalistega, mis on see summa, mis kõigil on mugav kulutada. Arvestage kindlasti kulutustega, nagu majutus, transport, toit, joogid, meelelahutus ja kaunistused.

Ideaalse asukoha valimine on eduka tüdrukutepeo jaoks ülioluline. Koht peaks vastama teemale ja vastama külaliste vajadustele. Mõned pruudid eelistavad tagasihoidlikku koosviibimist eramajas, samas kui teised võivad soovida nädalavahetuse puhkust või ööd linnas. Asukoha valimisel võtke arvesse selliseid tegureid nagu toimumisaeg, juurdepääsetavus ja näiteks kohalike vaatamisväärsuste ligipääsetavus.

Teie kavandatavad tegevused ja meelelahutus peaksid kajastama tulevase pruudi huve ja peo üldist teemat. Mõned populaarsed tüdrukuteõhtu tegevused on järgmised:

 • Kokteilide valmistamise tund
 • Veini või õlle degusteerimine
 • Tantsutund
 • Maalimise või keraamika töötuba
 • Karaokeõhtu
 • Põgenemistuba
 • Aardejaht

Alt poolt leiate veel lisaks 25 ideed, mida tüdrukteõhtul teha.

Lisaks tegevustele kaaluge mängude kaasamist tähistamisse. Klassikalised tüdrukutepeo mängud, nagu “Never Have I Ever” või “Bride Trivia“, võivad murda jää ja luua püsivaid mälestusi.

Ükski pidu ei möödu ilma söögi ja joogita. Toidud ja joogid kooskõlastage tulevase pruudiga, et valida menüü, mis vastab igaühe maitsele ja toitumispiirangutele. Kui korraldate peo eramajas, kaaluge toitlustusteenuse rentimist või ise toidu valmistamist. Öiseks väljasõiduks broneerige restoran, mis sobib peo teemaga.

Ärge unustage jooke! Kaaluge isetegemise kokteilibaari loomist, baarmeni palkamist või omapärase joogi valmistamist. Veenduge alati, et külalistele, kes ei joo, oleks saadaval alkoholivabad joogid. Siit leiate toreda nimekirja alkoholivabadest kokteilidest.

Kui tüdrukutepidu hõlmab ööbimist või nädalavahetuse puhkust, on oluline tagada tulevasele pruudile ja tema külalistele majutus. Uurige hotelle, puhkemaju või muid majutusvõimalusi, mis mahuvad eelarvesse ja asuvad mugavalt kavandatud tegevuste läheduses. Pidage meeles, et majutuse aegsasti broneerimine võib säästa raha ja tagada saadavuse. Majutus Eestis on väga hea lehekülg majutuse otsimiseks.

Transport on veel üks oluline aspekt tüdrukutepeo planeerimisel. Tehke kindlaks, kas külalised vajavad transporti sündmusele ja tagasi, samuti erinevate tegevuste vahel. Kui pidu hõlmab joomist, veenduge, et kõigi ohutuse tagamiseks oleks olemas määratud juht või sõidujagamisteenus. Luksuslikuma meeleolu saamiseks kaaluge limusiini või peobussi rentimist, et külalisi stiilselt transportida. Purjetamine.com on olemas purjetamise ja limusiini kombopakett, et saaks veelgi lõbusam.

Kui olete üksikasjad lõplikult täpsustanud, on aeg saata kutsed. Sõltuvalt sündmuse formaalsusest võivad toimida traditsioonilised paberkutsed, digitaalsed kutsed või isegi lihtne rühmatekst või e-kiri. Veenduge, et kutsed sisaldaksid olulisi üksikasju, nagu kuupäev, kellaaeg, asukoht, riietuskood ja RSVP juhised. Hea mõte on saata kutsed vähemalt kuus nädalat enne üritust, et külalistel oleks piisavalt aega korralduste tegemiseks.

Kaunistused võivad tõsta õhkkonda ja anda erilise tooni tüdrukuteõhtule. Valige kujundus, mis täiendab teemat ja tulevase pruudi isiklikku stiili. Mõned populaarsed kaunistusideed on järgmised:

 • Bännerid
 • Õhupallid
 • Temaatilised lauanõud
 • Erinevad tuled ja tulukused
 • Fotokabiini rekvisiidid

Peomeened on läbimõeldud puudutus, mis võib muuta ürituse külalistele veelgi meeldejäävamaks. Isikupärastatud esemed, nagu kandekotid, veiniklaasid või t-särgid, on ainulaadsed mälestusesemed. Teise võimalusena võite kokku panna kinkekotid, mis on täidetud väikeste maiuspalade ja kosmeetika esemetega, nagu näomaskid või vannipommid.

Tüdrukuõhtu on tihti üks kord elus toimuv sündmus ja mälestuste jäädvustamine on väga oluline. Kaaluge professionaalse fotograafi palkamist või rentige fotokabiin (fotoboks). Julgustage külalisi kogu sündmuse jooksul fotosid ja videoid tegema ning looge jagatud album või hashtag, et kõik saaksid tehtud fotodele ja videotele ligipääsu ja tähtsa õhtu jäädvustamisel oma panuse anda. Nii on tulevasel pruudil ja tema külalistel lihtne seda erilist päeva pikkade aastate jooksul meenutada.

Kokkuvõte tüdrukte õhtu korraldamisest:

Tüdrukuõhtu planeerimine võib olla hirmutav ülesanne, kuid natukese organiseerimist ja loomingulisust, on võimalik luua tulevasele pruudile ja tema sõpradele unustamatu kogemus. Järgides seda samm-sammult juhendit, olete juba õigel teel, et korraldada pidu, mida hinnatakse ja mäletatakse veel aastaid.

Pidage meeles, et kõige tähtsam on tagada, et tulevane pruut tunneks end armastatuna ja tähistatuna, enne kui ta alustab abielu põnevat ja kindlasti ka väljakutsuvat teekonda.

25 loomingulist tüdrukuteõhtu ideed: midagi mitte nii traditsioonilist

Tüdrukupidu on tulevase pruudi viimaste vallaliste päevade ülim tähistamine. Kuigi metsik öö linnas võib olla traditsiooniline valik, on meeldejääva kogemuse loomiseks palju muid võimalusi.

Järgnev pakub 25 loomingulist tüdrukuteõhtu peo ideed, mis sobivad erinevatele huvidele ja isiksustele, tagades selle, et teie tulevase pruudi eriline päev oleks unustamatu.

Vahetage standardne hotellituba luksusliku telkimiskogemuse vastu koos hubaste telkide, haldjavalgustite ja gourmet s’mores’iga. Glampingu kohta leiate infot siit.

Korraldage päevareis lähedalasuvasse veinipiirkonda veini degusteerimiseks, viinamarjaistanduste ekskursioonideks ja lõõgastavaks piknikulõunaks.

Looge kodus spaa-laadne atmosfäär DIY näomaskide, maniküüri, pediküüri ja massaažilauaga.

Korraldage privaatne maalimis- ja veinipidu, kus külalised saavad oma loomingulisust vallandada, samal ajal oma lemmikjooke nautides.

Korraldage temaatiline mõrvamüsteeriumi õhtusöök koos kostüümide ja karakterrollidega kõigile külalistele.

Broneerige rühmale eratantsutund salsast või kõhutantsust kuni hip-hopi või postitantsuni.

Planeerige nädalavahetuse jooga retriit, mis keskendub lõõgastumisele, heaolule ja enesega tegelemisele.

Avastage kohalikku toidukultuuri koos giidiga, kulinaarse ringkäiguga läbi linna, mis sisaldab peatusi populaarsetes söögikohtades ja toiduautode juures.

Seadke tagaaeda projektor ja ekraan hubaseks välikinomaratoniks koos popkorni ja tekkidega.

Avastage oma kunstilisi andeid ja registreerige oma selkonnnale keraamika lühikursus või töötuba. Keraamikastuudio pakub teile selleks ideaalset võimalust.

Korraldage mänguõhtu, kus on tulevase pruudi lemmiklauamängud, kaardimängud või seltskonnamängud.

Külastage või kutsuge endale külla selgeltnägija või tarokaardilugeja, et nad teile helget või mitte nii helget tulevikku ennustaksid.

Tuletage meelde lapsepõlve koos pidžaamade, padjasõja ja ööläbi kestva jutuvada.

Korraldage lillekimpude ja lilleseadete valmistamise töötuba, kus külalised saavad luua oma kaunid Instagrami väärilised kimbud jne. Kui huvi on, siis Luigelilled korraldab teile meelejääva töötoa.

Naudi õhtut naeruga ja sea oma siht kohalikku komöödiaklubisse. Nalja saab siin.

Pange proovile oma meeskonnatöö ja probleemide lahendamise oskused grupikülastusega põgenemistuppa. Erinevad põgenemistoad leiad siit: link.

Tellige privaatne paat lõõgastavaks päevaks vee peal koos jookide, suupistete ja rohke päikesepaistega.

Rentige privaatne karaoketuba ja julgustage külalisi laulma ja selle lõbusa õhtu puhul võiksid nad riietuda nagu oma lemmikmuusikud. Siit saate näiteks endale kohapeale karaoke tehnikat rentida.

Korraldage koogikeste kaunistamise töötuba, kus külalised saavad uusi oskusi õppides maiustada. Ideid leiate siit.

Korraldage aardejaht, mis viib seltskonna mööda linna ning sisaldab vihjeid ja ülesandeid, mis on seotud tulevase pruudi huvide ja ajalooga. Suur Aardejaht.

Korraldage ehete valmistamise pidu, kus külalised saavad kujundada oma ainulaadsed aksessuaarid koju kaasa võtmiseks. Ideid leiate siit.

Planeerige päev rannas, mis on täis päikest, liiva ja veespordialasid, millele järgneb lõke ja vahukommi röstimine.

Korraldage elegantne pärastlõunatee koos näpuvõileibade, skoonide ja teevalikuga.

Broneerige rühma kokandustund, kus kõik saavad õppida üheskoos maitsvat sööki valmistama. Või telli endale kokk koju süüa tegema. Telli Kokk Koju.

Leidke maaliline koht linnatuledest eemal, et ööseks tähtede vaatlemiseks ja tähtede all lugude jutustamiseks. Rohkem infot tähevaatluse kohta.

Kokkuvõte

Tüdrukutepeo planeerimisel on võimalused lõputud. Need 25 loomingulist ideed pakuvad laia valikut võimalusi, mis peaksid sobima iga tulevase pruudi huvide ja eelistustega. Glamuursetest nädalavahetustest kuni isetegemise spaapäevadeni, teeõhtutest põnevate põgenemistoaseiklusteni – igaühele leidub midagi.

Eduka tüdrukutepeo planeerimise võti on keskenduda tulevase pruudi ainulaadsele isiksusele ja huvidele. Valides tegevuse või teema, mis temaga kokku puutub, loote unustamatu tüdrukuteõhtu, mida tema ja ta sõbrannad meenutavad aastaid.

Ärge kartke mõelda raamidest välja ning segada ja sobitada erivaid ideid ühte kokku, et luua aukülalisele ainulaadne õhtu. Iga tüdrukute õhtu kõige olulisem aspekt on tulevase pruudi võimalus veeta kvaliteetaega oma lähimate sõprade ja perega, luues püsivaid mälestusi enne, kui ta alustab oma elu järgmist peatükki.

Ärge unustage planeerimisega alustada aegsasti ja suhelda kõigi külalistega, et tagada sujuv ja stressivaba asjade ajamine. Koostööd tehes ja tulevase pruudi soove silmas pidades korraldate tüdrukuteõhtu, mis ületab kõik ootused.