PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Tüdrukuteõhtu ülesanded pruudile

Tüdrukuteõhtu ülesanded pruudile

Tüdrukuteõhtu ülesanded pruudile

Tüdrukuteõhtu ülesanded pruudile teevad õhtust naljaka õhtu aga miks mitte ka terve päeva? Ülesanded tuleks välja mõelda võimalikult naljakad ja täis erinevaid krutskeid. Meie oma purjetamine.com meeskonnaga oleme kokku pannud oma valiku nendest. Kindlasti leiad endale midagi sobivat aga kindlasti soovitame neid kõiki ülesandeid ka merel järgi proovida!

 1. Osta õhupalle, kenasi roosasi ja kollaseid näiteks. Mõtle välja naljakad ülesanded. Näiteks: “Otsi mõni välismaalane ja tee talle põse peale musi!” või “mine sebi endale baarist tasuta jook”. Pane need naljakad ülesanded õhupallide sisse ja suvalisel ajal või ettenähtud aegadel hakake neid katki tegema. Igale osalisele üks õhupall. Nalja, kui palju!
 2. Vahetage pruudil iga tunni aja tagant riideid. Mingit naljakad riided muidugi. Kostüümid või nii. Jälle, nalja kui palju. Aga ärge päris labaseks ka minge, pärast pruut on kuri 🙂
 3. Kuna pruut peaks tõestama oma naiselikke oskusi, siis laske tal keegi ära sebida, et numbri annaks või siis midagi muud. Ärge liiga palju nõudke, pärast jäävad pulmad ära!
 4. Tulge purjetama ja pruut peab ära õppima optimistiga sõitmise (teate küll need väikesed purjekad merel, millega lapsed sõidavad), purjeka saate meie käest ja suurema rendi purjeka ka, kus kenasti olla ja seltskonda nautida!
 5. Saada oma eksid ära, kas siis neid õhku lastes (mitte muidugi sellisel viisil, vaid ikka õhtupallidega) või siis kividega loopides (endiselt, mitte sellisel viisil, vaid ikka kividega üle parda loopides). Seda kõike siis merel ikka!
 6. Pruudi vanne. Selle peaks lugema kindlasti ette kõva ja valju häälega! Välja saate selle printida siit.
 7. Laste kogu üritust fotograafil jäädvustada. Laske pruudil parimad pildid välja valida või tehke seda kõik koos ja tehke nendest seeria pulmade jaoks.
 8. Minge õpituppa ja laske pruudil aktimodelli joonistada. Tundub tore…vist ka populaarne teema. Või siis mitte, kes teab aga proovige Teie järgi!
 9. Küsige peigmehelt pruudi kohta palju infot ja siis koostage nendest küsimustest pruudile nimekiri ja tea peab vastama samamoodi. Iga vale vastus – no mõelge ise välja!
 10. Laske pruudil endale süüa teha ja siis saatke toidupildid peigmehele ja laske hinnata, kui hästi söök välja tuli!

Aga mis kõige olulisem, pruudil peab olema lõbus ja ärge millegagi üle pingutage…või siis just pingutage, viimane õhtu vallalisena ikkagi ju!

Tüdrukuteõhtu korraldamine ja tähistamine merel on üks vahva viis meeleoluka tüdrukute õhtu tähistamiseks. Vii oma sõbrad ja lähedased purjekaga/jahiga või kaatriga Tallinna lahte või mõnda muud kohta nautima.

Purjetamine.com on korraldanud sadu tüdrukteõhtuid ja tagasiside on olnud väga positiivne ja meeldiv. Nii abieluranda sõudev naine ise kui külalised on merel veedetud ajaga alati väga rahule jäänud ja sealjuures kustumatuid mälestusi loonud.

Olgu su pidu suur või väike, meie jahipargist leiad väga laia valiku erinevaid jahte, kokku üle 20ne erineva aluse. Leiate alates 10 meetristest, kuni suurte 20ne meetriste jahtideni välja, et oleks võimalik viia merele erineva suurusega seltskondi. Tavaline valik on 10-15 inimest aga merele võime viia ka 100 inimest korraga. Meie jahid asuvad Noblessneri sadamas ja Pirital Kalevi Jahtklubi sadamas.

Purjetamine.com´st võimalik tellida kogu tüdrukuteõhtu pakett:

 • Kaunistused, õhupallid
 • Toit ja jook, catering
 • Fotograaf
 • Limusiin – toob sadamasse ja viib hiljem järgmisesse peopaika.
 • Laulja, kitarrist
 • Jms

Kui teie tüdrukuteõhtu juhtub olema soojemal perioodil (kevade lõpp, suvi, suve lõpp), siis kindlasti kaalu võimalust äge pidu vee peal maha pidada. See on kindlapeale minek ja merel, muusika ja shampuse (Prosecco või veini) saatel loodud mälestused kestavad veel pikki aastaid.

Lubame, et peale pidu laevalt maha astudes oled sina ja su seltskond tehtud valikuga ülimalt rahul. Ja kui vaja, astute jahilt otse limusiini, mis teid järgmisesse peopaika sõidutab, et te ikka sõiduvees püsiksite.