PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Kus pidada sünnipäeva? 30 kohta meelejäävaks peoks

kus pidada sünnipäeva

Kus pidada sünnipäeva? See küsimus vaevab või hakkab vaevama paljude sünnipäeva laste päid enne tähtsa päeva kätte jõudmist. Variante on palju. Alt poolt saate rohkem lugeda. Enne aga on purjetamine.com´l teile pakkuda üks väga hea variant, kus pidada sünnipäeva.

Miks on sünnipäeva pidamine merel jahiga purjetades hea mõte?

Sünnipäeva pidamine merel jahiga purjetades võib olla suurepärane viis tähistada erilist päeva mitmel põhjusel:

 1. Ebatavaline ja meeldejääv: Purjetamine on tegevus, mida enamik inimesi ei tee iga päev. See teeb sünnipäevast erilise ja meeldejääva sündmuse, millest räägitakse veel pikka aega.
 2. Imetlusväärne vaade: Jahilt avaneb tihti suurepärane vaade. Võite nautida päikeseloojangut, vaadelda linna horisonti või imetleda rahulikku ja lõõgastavat merevaadet. See loob unustamatu ja romantilise õhkkonna.
 3. Privaatsus: Jahil sünnipäeva pidamine pakub rohkem privaatsust kui avalik koht, nagu restoran või park. See võib olla eriti tore, kui soovid pidada väiksemat pidu lähedaste sõprade või perega.
 4. Lõõgastumine: Merel purjetamine võib olla väga lõõgastav. Mere lained, värskendav mereõhk ja päike võivad aidata külalistel lõõgastuda ja nautida pidu.
 5. Aktiivne tegevus: Purjetamine on ka aktiivne tegevus, mis pakub rohkem kui lihtsalt söömist ja joomist. Külalised saavad osaleda purjetamises, õppida uusi oskusi või lihtsalt nautida värsket õhku ja vett.
 6. Luksuslik elamus: Jahid on tihti seostatud luksusega, mis lisab pidu korraldades teatud glamuuri. Lisaks on jahi meeskond tavaliselt kohal, et teenindada teid ja teie külalisi, nii et teie ainus ülesanne on lõõgastuda ja nautida päeva.

sünnipäeva pidamine

Siin on 30 erinevat kohta, kus pidada sünnipäeva

 1. Restoran – Üks populaarsemaid kohti sünnipäeva pidamiseks. Restoran pakub laia valikut toite ja jooke, lisaks ei pea te muretsema koristamise pärast. Kõrgema klassi restoranid võivad pakkuda ka privaatseid ruume.
 2. Piknik pargis – Kui ilm lubab, võib park olla suurepärane koht sünnipäeva pidamiseks. Piknikukorv, mõned mängud ja head sõbrad võivad päeva eriliseks muuta.
 3. Strand – Veel üks suurepärane valik soojemate ilmade korral. Võite korraldada grillpeo, mängida rannavolle või lihtsalt nautida päikest.
 4. Jahisõit – Kui olete merelise eluviisi fänn, võib jahisõit olla huvitav ja erakordne viis sünnipäeva tähistamiseks.
 5. Mägimaja või kabiin – Kui soovite nautida loodust ja vaikust, võib mägimaja või kabiin olla ideaalne koht. See sobib suurepäraselt nii suvisteks kui ka talvisteks sünnipäevadeks.
 6. Veinikelder või veinibaar – Veiniarmastajatele on veinikelder või veinibaar suurepärane koht sünnipäeva pidamiseks. Paljud kohad pakuvad ka veinide degusteerimist.
 7. Botaanikaaed – Botaanikaaed võib olla rahulik ja ilus koht sünnipäeva pidamiseks, eriti kui olete looduse armastaja.
 8. Meelelahutuspark – Meelelahutuspargid pakuvad lõbu kõigile, olenemata vanusest. Mõned neist pakuvad ka grupipakette.
 9. Ööklubi – Kui olete peoarmastaja, võib ööklubi olla teie jaoks parim koht sünnipäeva tähistamiseks.
 10. Spaahotell – Kui soovite nautida lõõgastavat päeva, võib spaahotell olla ideaalne. Paljud spaad pakuvad sünnipäevapakette, mis sisaldavad massaaže, näohooldusi ja muid hoolitsusi.
 11. Kunstigalerii või muuseum – Kunsti- või ajaloohuvilistele võib olla huvitav pidada sünnipäeva kunstigaleriis või muuseumis. Mõned neist pakuvad privaatseid ruume ja ekskursioone.
 12. Kino – Filmisõpradele võib privaatne kinoseanss olla huvitav viis sünnipäeva tähistamiseks.
 13. Zoo – Loomaarmastajatele võib olla tore pidada sünnipäeva loomaaias. Mõned loomaaiad pakuvad ka eripakette, mis hõlmavad ekskursioone ja loomade toitmist.
 14. Laevakruiis – Kui elate lähedal jõele või ookeanile, võib laevakruiis olla meeldejääv viis sünnipäeva tähistamiseks.
 15. Tantsustuudio – Tantsuhuvilised võivad rentida tantsustuudio ja korraldada privaatse tantsutunni või -peo.
 16. Seikluspark – Aktiivsetele inimestele võib seikluspark olla põnev viis sünnipäeva tähistamiseks.
 17. Kohvik – Kohvik võib olla hubane ja vähem ametlik koht sünnipäeva pidamiseks. Mõned kohvikud pakuvad ka erimenüüsid ja privaatseid ruume.
 18. Teater – Kultuurisõpradele võib teater olla suurepärane koht sünnipäeva pidamiseks.
 19. Kartingurada – Kui olete adrenaliiniotsija, võib karting olla lõbus viis sünnipäeva tähistamiseks.
 20. Golfiklubi – Golfiklubi võib olla rahulik ja lõõgastav koht sünnipäeva pidamiseks. Paljud golfiklubid pakuvad ka sünnipäevapakette.
 21. Sportimisväljak või -saal – Kui olete sportlik inimene, võib sportimisväljak või -saal olla suurepärane koht sünnipäeva pidamiseks.
 22. Bowlingusaal – Bowlingusaal võib olla lõbus ja meelelahutuslik koht sünnipäeva pidamiseks.
 23. Laser-mängude saal – Kui soovite mängulist ja aktiivset sünnipäeva, võib laser-mängude saal olla just see, mida otsite.
 24. Looduspark – Kui olete loodusesõber, võib looduspark olla ideaalne koht sünnipäeva pidamiseks.
 25. Ratsutamisklubi – Hobusearmastajatele võib ratsutamisklubi olla unustamatu koht sünnipäeva pidamiseks.
 26. Õhtusöök kodus – Kui eelistate privaatset ja intiimset õhkkonda, võib õhtusöök kodus olla kõige parem. Saate ise valida menüü ja kaunistused.
 27. Võrkpalliväljak rannas – Kui elate lähedal rannale, võib võrkpalliväljak olla lõbus ja aktiivne koht sünnipäeva pidamiseks.
 28. Jäähall – Kui olete jäähoki või uisutamise fänn, võib jäähall olla põnev koht sünnipäeva pidamiseks.
 29. Jõusaal või fitness-klubi – Fitness-entusiastidele võib jõusaal või fitness-klubi olla sobiv koht sünnipäeva pidamiseks.
 30. Puhkekeskus – Puhkekeskused pakuvad sageli erinevaid tegevusi, näiteks ujumist, matkamist, tennisemängu jne, mis teevad sünnipäeva mitmekülgseks ja meeldejäävaks.

sünnipäeva kohad

Sünnipäeva korraldamise meelespea

Siin on mõned sammud, mida pidada meeles sünnipäeva korraldamisel:

 1. Eelarve määramine: Enne kõike muud määra oma eelarve. See aitab sul kindlaks määrata, kui suurt pidu saad korraldada ja milliseid detaile saad lisada.
 2. Kuupäeva ja koha valimine: Vali kuupäev ja koht, mis sobivad sünnipäevalapsele ja külalistele. Kontrolli ka koha kättesaadavust kuupäeval, mil soovid pidu korraldada.
 3. Külaliste nimekirja koostamine: Koosta nimekiri kõigist, keda soovid sünnipäevale kutsuda. Arvesta oma eelarvet ja valitud kohta, et määrata, kui palju külalisi saad kutsuda.
 4. Kutsete saatmine: Saada kutsed välja vähemalt paar nädalat enne sünnipäeva, et külalistel oleks aega oma ajakava planeerida.
 5. Menüü planeerimine: Kui sünnipäevapeol on toit, planeeri menüü. Arvesta külaliste dieeti ja allergiaid.
 6. Jookide valimine: Vali joogid, mis sobivad toiduga ja sobivad külalistele. Kui ootad täiskasvanud külalisi, võid kaaluda alkohoolsete jookide pakkumist.
 7. Dekoratsioonid: Vali dekoratsioonid, mis sobivad sünnipäeva teemaga või sünnipäevalapse isikupäraga.
 8. Meelelahutus: Mõtle, millist meelelahutust soovid pakkuda. See võib hõlmata mänge, muusikat, DJ-d, bändi või isegi professionaalse meelelahutaja palkamist.
 9. Kingitused: Kui soovid, võid korraldada kingituste lahtipakkimise. Mõned inimesed eelistavad seda teha privaatselt, teised aga sünnipäevapeo osana.
 10. Tänukirjade saatmine: Pärast sünnipäeva, ära unusta saata tänukirju külalistele, kes tõid kingitusi või aitasid pidu korraldada.

Pidu korraldades pea meeles, et kõige tähtsam on nautida hetke ja tähistada sünnipäevalapse erilist päeva!

Loodame, et eelnev andis teile häid mõtteid, kus pidada sünnipäeva. Kui teie sünnikuu satub olema soojemal perioodil, siis kindlasti kaaluge võimalust oma sünnipäeva korraldada merel purjetades. Jahisõit on elamus, mis jääb meelde. Meie jahipargist leiad igas suuruses jahte, nii et kõik külalised mahuvad alati kenasti ära. Vaata jahte siit.