PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Tüdrukute õhtu Tallinnas. Too pruut merele!

tüdrukute õhtu tallinnas

Purjetamine.com on korraldanud tüdrukute õhtuid juba 15+ aastat. Meie korraldatud tüdrukute õhtud jäävad alati meelde, kuna tegemist ei ole just tavalise tüdrukute õhtuga või osaga sellest. Miks? Meie korraldame tüdrukute õhtuid mere peal. Suurte ja turvaliste jahtide pardal, kus saate pruudil lasta ette lugeda pruudivande, esitada küsimused tulevase abikaasa kohta, visata kividega eksid vette või lasta nad õhupallidega õhku ning väga palju muud. Kõik, mis mere peal juhtub, jääb loomulikult mere peale. Tüdrukute õhtu Tallinnas on kindlasti midagi meeldejäävat!

Meie käest saab tellida täisteenuse. Toitlustuse (meie menüüd saate vaadata siit), fotograafi jäädvustamaks sündmust, limusiini sadamasse ja pärast sihtkohta tagasi (limusiiniga sõit kestab tavaliselt 30 minutit sadamasse ja 30 minutit tagasi Teie soovitud kohta), jahi kaunistamise õhtupallidega ning ka igasugu erilahendusi, et pruudile asi väga huvitavaks teha. Kindlasti saate ka ise roolida purjekat ja tunda ennast tõelise kapteninnana, roolis olles jäävad ka pildid eriti ägedad.

Jahid on kõik turvalised ja suured. Sees on kajutid, WC, diivan, muusika, köök jne. Isegi väike vihm ei takista merele minekut, sest alati saab korra alla varju minna. Põhimõtteliselt on jahid nagu väikesed korterid mere peal. Samuti on olemas jahi peal võimalus teha teed või kohvi. Purjekate peal on olemas ka pleedid, mida saab külmema ilma puhul peale võtta. Ilma pärast ei ole vaja kunagi muretseda. Purjeka sõitu saab nautida peaaegu iga ilmaga aga siiski on meil ka tõelise tormi puhul raha tagasi garantii.

 

Tõime Eestis esimesena tüdrukute õhtud merele

Oleme korraldanud juba kindlasti aastate jooksul 500+ tüdrukute õhtut. Kui aus olla, siis täpselt ei oska isegi enam kokku lugeda ja lugemine on juba sassi läinud. Pole veel leidunud seltskonda kellele ei oleks meelde jäänud või mitte rahul olnud. Alati leiame sobiva lahenduse. Tüdrukute õhtu Tallinnas on üks meie kõige populaarsemaid pakette.

Tüdrukute õhtu Tallinnas saab korraldada ka siis, kui seltskond või pruut ise Tallinnas ei elagi.

Alati on ju hea tulla kuskilt mujalt ja olla terve päeva Tallinnas. Kõik on kindlasti palju põnevam ja huvitavam, kui enda harjumuspärases kodukandis. Samamoodi korraldame ka tüdrukute õhtuid Pärnus.

Võtke meiega ühendust +372 5257 228 või info@purjetamine.com ja kindlasti korraldame Teile meeldejääva sündmuse.

Lisa ka meie spetsiaalne tüdrukute õhtu Facebooki leht meeldivate hulka ja saad parimaid pakkumisi + loosime välja erinevaid auhindu.

Tüdrukuteõhtu korraldamine ja tähistamine merel on üks vahva viis meeleoluka tüdrukute õhtu tähistamiseks. Vii oma sõbrad ja lähedased purjekaga/jahiga või kaatriga Tallinna lahte või mõnda muud kohta nautima.

Purjetamine.com on korraldanud sadu tüdrukteõhtuid ja tagasiside on olnud väga positiivne ja meeldiv. Nii abieluranda sõudev naine ise kui külalised on merel veedetud ajaga alati väga rahule jäänud ja sealjuures kustumatuid mälestusi loonud.

Olgu su pidu suur või väike, meie jahipargist leiad väga laia valiku erinevaid jahte, kokku üle 20ne erineva aluse. Leiate alates 10 meetristest, kuni suurte 20ne meetriste jahtideni välja, et oleks võimalik viia merele erineva suurusega seltskondi. Tavaline valik on 10-15 inimest aga merele võime viia ka 100 inimest korraga. Meie jahid asuvad Noblessneri sadamas ja Pirital Kalevi Jahtklubi sadamas.

Purjetamine.com´st võimalik tellida kogu tüdrukuteõhtu pakett:

  • Kaunistused, õhupallid
  • Toit ja jook, catering
  • Fotograaf
  • Limusiin – toob sadamasse ja viib hiljem järgmisesse peopaika.
  • Laulja, kitarrist
  • Jms

Kui teie tüdrukuteõhtu juhtub olema soojemal perioodil (kevade lõpp, suvi, suve lõpp), siis kindlasti kaalu võimalust äge pidu vee peal maha pidada. See on kindlapeale minek ja merel, muusika ja shampuse (Prosecco või veini) saatel loodud mälestused kestavad veel pikki aastaid.

Lubame, et peale pidu laevalt maha astudes oled sina ja su seltskond tehtud valikuga ülimalt rahul. Ja kui vaja, astute jahilt otse limusiini, mis teid järgmisesse peopaika sõidutab, et te ikka sõiduvees püsiksite.