PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Tüdrukuteõhtu korraldamine ja selle olulisemad punktid

Tüdrukute õhtu korraldamine ja selle traditsiooni täpset vanust ei tea keegi aga seda on korraldatud juba ammustest aegadest peale.

Su sõbrannal on tulemas pulmad ja sinu ülesandeks on koos sõbrannadega talle üks meeldejääv tüdrukute õhtu korraldada? Siit saad lugeda põhiliste nippide kohta, kuidas see võimalikult hästi ellu viia. Juba ammu on lubatud tulevasel pruudil enne pulmi olla veel viimast korda natuke lõbusam ja nautida viimaseid vallalise naise hüvesid. Kindlasti olid asjad sajand tagasi teistmoodi ja palju konservatiivsemad, sest tänapäeval võib pruut sõbrannadega koos nö. “üle käte” minna sellel “viimasel” vallalisena veedetud päeval. Loe edasi ja tüdrukute õhtu korraldamine saab sinu jaoks lihtsamaks.

 

Tüdrukute õhtu korraldamine ja kes seda tegema peaks?

Selle võib korralda ükskõik kes, aga üldiselt teeb seda pruudi parim sõbranna vabatahtlikult, sest tema teab teda kõige paremini. Samuti võib seda teha ka ükskõik mis sõber, sõbranna, sugulane või isegi töökaaslased. Üldiselt ilmub selline inimene ise vabatahtlikult välja, sest talle meeldib alati üritusi korraldada. Meil on kõigil üks selline tuttav. Tavaliselt on ka nii, et seda ei tehta tavaliselt üksinda.

 

Külaliste nimekiri

Üldiselt on nii, et kutsutakse pruudi parimad sõbrannad ja kes teda lähedalt tunnevad. Nii on koos veedetud aeg kõige lõbusam ja ei teki “piinlike” vaikuse hetki ja ei pea üksteist tundma õppima. Need võivad olla tüdruku töökaaslased, sugulased, õed, naabrid või kes iganes. Et asi lihtsamalt sujuks, siis ei tasu osaliste nimekirja liiga suureks ajada ja nimekiri hoida kümnekonna osalise ligi. Nii ei paku tüdrukute õhtu korraldamine peavalu ja möödub kenasti ainult parimate sõprade ja lähedaste seltsis.

 

Otsusta kuupäev

Tüdrukute õhtu peaks ära pidama vähemalt nädala enne pulmapäeva või vähemalt kolm päeva enne. Kuna ilmselt tarbitakse tüdrukute õhtul ka alkoholi, siis järgmisel päeval pohmelliga pulma ilmumine ei tule kõne allagi. Nii juhtub ainult filmides.

 

Plaani ette

Tüdrukute õhtu korraldamine võib jääda ühe inimese kanda, kes kõige paremini pruuti tunneb või seda võib teha ka koos aga siis tuleks arvestada, et inimestel on erinevad arvamused asjadest. Tihti tehakse ühise raha kogumine ja iga sõbranna teab, et tulemas on tähtis päev pruudi jaoks, seega keegi nina väikese summa pärast norgu ei lase ja toetab ühist üritus hea meelega.

Lõplik summa oleneb, kui suureks te asja tahate ajada. Muidugi peab teadma ka pruudi eelistusi ja kas talle meeldib pisike koosviibimine kuskil restoranis või siis suur pidu koos limusiiniga ja muu sellisega. Oluline on, et pruut ei peaks midagi maksma, kui ta muidugi ise sellega nõus on. Pidage meeles, et meeldivaks teeb teie ürituse eelkõige sõbrannadega koos veedetud aeg ja hea tuju.

Veeda tüdrukute õhtu limusiiniga ja purjetades!

 

Saada välja kutsed ürituse kohta

Võib osta valmis kutsed ja need kõigile koduaadressile saata. Samuti võid ise käed külge panna ja kodus unikaalsed kaardid meisterdada. Proovi kogu ürituse teema ja värvid enne läbi mõelda ja neid ka kutsetes seda rakendada. See võib olla näiteks pruudi lemmik värv. Võib ka lihtsalt osalistele helistada, kui on tulemas väiksemat sorti tähistamine. Samuti pakub tänapäeval Facebook väga lihtsat võimalust ürituse leht avada, kuhu kõik saavad oma märke teha, kas nad saavad tulla või mitte.

 

Peopäev

Alati on tüdrukute õhtu õhkkond vabameelsem ja lõbusam ja mitte nii vaoshoitud kui pulmad ise. Tihti kujutatakse tüdrukute õhtut ette, kui seltskonda naeru kihistavaid noori naisi, kes veavad pruuti ühest baarist teise ja proovivad pruudi igal sammul piinlikku olukorda panna ja põsed punastama ajada.

Tihti kaasatakse meessoost strippar, et asi eriti üle võlli ajada. Meeste puhul on see normaalne, miks mitte ka naiste puhul! Asju võib võtta ka rahulikult ja külastada pruudi lemmik restorani või rahuliku muusikaga baari. Kuigi viimane variant jääb üldiselt ära…

Lõbusas tujus sõbrannade seltskond muutub üldiselt kiiresti ülemeelikuks, eriti kui on kaasa veini ja muud sellist. Oluline on, et kõigil oleks lõbus ja pruut liialt piinlikesse olukordadesse ei satuks, et see teda solvaks.

 

Lisad

Tüdrukute õhtu ei ole üritus, kus kingitused on kohustuslikud. Pigem kingitakse ise tehtud ja naljakaid meeneid, kas siis asjad mis meenutad lõbusaid mineviku seiku või on pruudile ja peigmehele tulevikus meenutuseks sellest lõbusast ja veidi piinlikust õhtust. Tihti võetakse kaasa värviline parukas, mida pruudil kanda tuleb.

tüdrukute õhtu korraldamine

Purjetamine.com pakub nüüd võimalust veeta osa oma tüdrukute õhtust merel. Rohkem saate lugeda Tüdrukute Õhtu Faceboogi lehelt.