PÄIKESELOOJANGU PURJEREISID

Kus pidada sünnipäeva Tallinnas? 41 erinevat võimalust

kus pidada sünnipäeva tallinnas

Kas su peas keerleb mõte või küsimus: kus pidada sünnipäeva Tallinnas? Sa oled sattunud õigele lehele. Siit leiad loetelu 40 erinevast võimalusest ja kohast, kus oma sünnipäev korraldada. Meie aga soovitame (kui su sünnipäev satub olema soojemal perioodil) Tallinnas sünnipäeva pidada ja tähistada jahisõiduga Tallinna lahel. Meie jahiparki saate vaadata siit. Igas suuruses seltskonnad leiavad endale sobiva.

Mõned põhjused, miks pidada sünnipäev Tallinnas jahisõiduga Tallinna lahel

Sünnipäeva tähistamine jahil merel võib olla erakordne ja meeldejääv sündmus mitmetel põhjustel:

 1. Eksklusiivne ja unustamatu: Jahil purjetamine pole tegevus, mida inimesed sageli kogevad. See muudab sünnipäeva erakordseks ja märkimisväärseks, mida mäletatakse ja millest räägitakse aastaid.
 2. Hämmastav vaatepilt: Jahilt avanevad tihti imelised vaated. Saate nautida päikeseloojangut, vaadata linna siluetti või imetleda rahustavat merepanoraami. See loob kustumatu ja romantilise atmosfääri.
 3. Isikupärane ruum: Jahil sünnipäeva korraldamine tagab rohkem privaatsust kui avalikus kohas, nagu restoran või park. See võib olla ideaalne, kui soovite korraldada intiimset pidu lähedaste sõprade või pereliikmetega.
 4. Rahustav kogemus: Merel purjetamine on sageli väga lõõgastav tegevus. Mere laineid kuulates, värsket mereõhku hingates ja päikest nautides saavad külalised lõdvestuda ja pidu nautida.
 5. Dünaamiline tegevus: Purjetamine on ka dünaamiline tegevus, mis pakub rohkem kui lihtsalt söömist ja joomist. Külalised saavad osaleda purjetamise protsessis, õppida uusi oskusi või lihtsalt värskes õhus viibida ja vett nautida.
 6. Elegants ja stiil: Jahid on sageli seotud luksuse ja eksklusiivsusega, mis lisab sünnipäeva tähistamisele teatud elegantsi. Lisaks on jahil olemas meeskond, kes teid ja teie külalisi teenindab, nii et teie ainus kohustus on lõõgastuda ja nautida päeva

Sünnipäeva korraldamine jahil merel võib pakkuda erakordset ja luksuslikku kogemust, mis ühendab eksklusiivsuse, imelised vaated, privaatsuse ja lõõgastumise. See pakub võimalust põgeneda tavapärase sünnipäeva peo formaadi eest, pakkudes dünaamilist ja interaktiivset tegevust, mis on nii lõbus kui ka hariv. Lisaks, meie teenindus tagab, et kõik detailid on läbi mõeldud, lubades sünnipäeva tähistajal keskenduda nautimisele ja mälestuste loomisele.

Kus pidada sünnipäeva Tallinnas? 40 erinevat võimalust.

kus pidada juubelit tallinnas

Siin on 40 kohta Tallinnas, kus võiks pidada sünnipäeva, koos  kirjelduse ja linkidega:

 1. Lennusadam (Seaplane Harbour) – Ajalooline meremuuseum, kus on võimalik korraldada erakordne sünnipäevapidu. Lennusadam pakub mitmeid erinevaid ruume ja põnevaid eksponaate.
 2. NOA Restoran – Üks Eesti parimaid restorane, pakkudes suurepärast toitu ja imelist vaadet linnale ning merele. Ideaalne koht pidulikuks sünnipäevapeoks.
 3. Tallinna Teletorn – Eesti kõrgeim hoone, kus on võimalik pidada sünnipäeva üritust suurepärase vaatega linnale.
 4. Kultuurikatel – Kultuurikatel on mitmekülgne ürituspaik, kus saab korraldada sünnipäevi erinevates ruumides, sealhulgas katlaruumis või sisehoovis.
 5. Tallinna Loomaaed – Looduse keskel asuv loomaaed pakub mitmeid võimalusi sünnipäeva pidamiseks, sealhulgas haridusprogramme.
 6. Energia avastuskeskus – See teaduskeskus on laste sünnipäevade korraldamisel eriti populaarne, pakkudes põnevat ja harivat meelelahutust.
 7. Kadrioru Kunstimuuseum – Elegantne ja ajalooline kunstimuuseum, kus saab korraldada sünnipäevapeo kunstiteoste keskel.
 8. Rataskaevu16 – See hubane restoran vanalinnas on tuntud oma maitsva toidu ja sõbraliku teeninduse poolest, sobides ideaalselt väiksemate sünnipäevade korraldamiseks.
 9. Vabamu Vabaduse Muuseum – See muuseum on pühendatud Eesti ajaloole ning sobib sünnipäevade korraldamiseks, mis on seotud ajaloo ja õppimisega.
 10. Saku Suurhall – Suur ja multifunktsionaalne kontserdihall, mis sobib suuremahuliste sünnipäevapeo korraldamiseks.
 11. PADA – See alternatiivne kunsti- ja ürituskeskus Telliskivi loomelinnakus sobib eriti hästi loomeinimestele, pakkudes laias valikus ruume ja atmosfääri.
 12. Kohvik NOP – See öko-kohvik on tuntud oma mahe- ja kodulähedase toidu ning sõbraliku atmosfääri poolest, sobides ideaalselt väiksemate sünnipäevade korraldamiseks.
 13. KGB Muuseum Viru Hotellis – See unikaalne muuseum pakub võimalust õppida rohkem Eesti lähiajaloost ning korraldada sünnipäevaparty ajaloolises keskkonnas.
 14. Tallinna Botaanikaaed – Botaanikaaed pakub võimalust pidada sünnipäeva keset imelist loodust. Kevadel ja suvel võib korraldada ürituse vabas õhus.
 15. Põhjala Tehas – See endine tehasehoone on muudetud loominguliseks ja mitmekesiseks ürituspaigaks, kus on palju erinevaid ruume ja söögikohti.
 16. Kumu Kunstimuuseum – Kumu pakub suurepäraseid ruume ja kaunid taustad kunstisõpradele, kes soovivad oma sünnipäeva pidada kunstiteoste keskel.
 17. Lounge Deja Vu – See stiilne ööklubi pakub võimalust korraldada meeleolukas sünnipäevapidu, sealhulgas DJ ja tantsupõrand.
 18. Vaba Lava Teatrikeskus – See on kaasaegne teater ja ürituspaik, kus on võimalik korraldada erinevaid üritusi, sealhulgas sünnipäevi.
 19. Nõmme Seikluspark – See on põnev seikluspark, mis pakub võimalust korraldada aktiivset sünnipäeva vabas õhus.
 20. Pirita Marina Hotell & Spa – Luksuslik spaa- ja hotellikompleks pakub võimalust korraldada lõõgastavat sünnipäeva spaateenuste ja hea toiduga.
 21. F-Hoone – Telliskivi Loomelinnakus asuv populaarne restoran, mis pakub head toitu ja unikaalset atmosfääri.
 22. T1 Mall of Tallinn – Uus kaubanduskeskus, mis pakub palju meelelahutusvõimalusi, sealhulgas kino ja vaateratas.
 23. Kompassi Rooftop Bar – Stiilne baar Swissotelis, kust avaneb suurepärane vaade linnale.
 24. Tallinna Teaduskeskus AHHAA – Põnev teaduskeskus, mis sobib eriti hästi laste sünnipäevade pidamiseks.
 25. Solaris Keskus – Kaubandus- ja meelelahutuskeskus, mis pakub mitmeid söögikohti ja kinosid.
 26. Alexela Kontserdimaja – Suur kontserdimaja, mis sobib suurepäraselt suuremahuliste sünnipäevade korraldamiseks.
 27. Tallinna Raekoda – Ajalooline hoone, mis pakub unikaalset atmosfääri ja on ideaalne koht mälestusväärseks sünnipäevaks.
 28. Sõpruse Puiestee Restoran – Elegantses stiilis restoran, mis pakub kvaliteetset toitu ja veinivalikut.
 29. Kino Artis – Väiksem, kuid hubane kino, mis sobib ideaalselt filmisõpradele.
 30. Eesti Rahvusraamatukogu – Rahvusraamatukogu pakub mitmeid erinevaid ruume, mis sobivad sünnipäeva korraldamiseks, eriti kirjandus- ja teadushuvilistele.
 31. Tallinna Tuletorn – Selle tuletorni juures on võimalik korraldada meeldejääv sünnipäevapidu, nautides samal ajal vaadet merele.
 32. Skype Eesti kontor – Skype’i kontoris on võimalik korraldada tehnoloogiahuvilistele sünnipäevi, kus osalejad saavad tutvuda ettevõtte innovaatilise tehnoloogiaga.
 33. Olympic Casino – Kasiinod pakuvad glamuurseid sünnipäevapeo võimalusi, sealhulgas mängude ja meelelahutusega.
 34. Radisson Blu Sky Hotell – Hotell pakub suurepäraseid ruume ja teenuseid, sealhulgas cateringi ja majutuse võimalusi.
 35. Kalevi Spordihall – Suur spordihall, mis sobib aktiivsete ja sportlike sünnipäevapeo korraldamiseks.
 36. Clayhills Gastropub – See hubane pubi vanalinnas pakub laia valikut toite ja jooke ning sobib ideaalselt väiksemate sünnipäevade korraldamiseks.
 37. Schlössle Hotel – Luksuslik hotell, mis pakub elegantsi ja privaatsust, sobides ideaalselt pidulikeks sündmusteks.
 38. Piparmünt Restoran – See restoran pakub mitmekesist menüüd ja hubast atmosfääri, muutes sünnipäevad mõnusalt maitsvaks.
 39. Estonia Teater ja Kontserdisaal – Eesti rahvuslik teater ja kontserdisaal pakuvad elegantset atmosfääri ja kvaliteetset meelelahutust.
 40. Atlantis H2O Aquapark – Suur veepark, mis pakub palju lõbu ja meelelahutust kõigile sünnipäevalistele, eriti sobilik lastele.

Loodame, et leiate antud loetelust endale sobiva paiga ja vastuse saab küsimus, kus pidada sünnipäeva Tallinnas.